Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćxpxox

doradźcie mi perfumy...

Polecane posty

Gość gośćxpxox

szukam w sumie konkretnych perfum, zaraz wyjaśnię jakie zapachy mnie interesują: chciałabym żeby perfumy były świeże, rześkie, (nie ogór, niekoniecznie cytrusy na pierwszym miejscu), takie "chłodne" w odbiorze jak np. jakaś bryza morska. Wyobrażam sobie taki zapach, który przypominał by mi spacer wieczorem już, brzegiem morza przy zachodzie słońca, lekka bryza, nie upał ale nie zimno,,, no właśnie, czy istnieją takie perfumy? podsyłam jeszcze zdjęcie do którego odnosi się opis zapachu, jak go sobie wyobrażam. Dodam że bardzo lubię zapach żelu pod prysznic Palmolive masasage. (taki niebieski z małymi drobinkami peelengującymi). Zapach jest świetny, i w sumie jakby istniały takie perfumy, to ten zapach chyba byłby idealny., Doradzi ktoś coś? :) link do zdj.: https://www.google.pl/search?hl=pl&;q=ventura+ca+beach&tbm=isch&tbs=simg:CAQSkgEJjaauF7AWQd4ahgELEKjU2AQaAAwLELCMpwgaYQpfCAMSJ4ULgQuHC4ILLowWhguLFogLhAuUKr045ii7N7w4oiq4IqEq6SK-OBowBhvrz3cj8Tj1r4U2F0Wp368kINrj1SrgGzcleli3VR0tJbnobNAnWTJtfalaAFqnIAQMCxCOrv4IGgoKCAgBEgQ8bFVFDA&sa=X&ved=0ahUKEwjsrcqJltrUAhWBPZoKHWPgB9gQ2A4IKygB&biw=1280&bih=643#imgrc=s71_0YYdwx-IbM:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxpxox
no niestety douglas to nie najlepsze miejsce chyba na takie dorady... muszę dodać że znam wiele perfum właśnie z perfumerii tego typu ale oprócz tego jest tyyyyle różnych innym wód toaletowych, mgiełek z różnych firm, że myślałam że ktoś może zna takie zapachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z wyszukiwarki perfum jak www.prezentacjeperfum.pl tam masz podzielone na nuty zapachowe i podobne perfumy. A jak chcesz wypróbować perfumy niskim kosztem to sobie zobacz na www.odlewkiperfum.pl tutaj masz 3.500 zapachów oryginalnych w różnych pojemnościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morskabryza
Polecam Ci stronę goia.pl :) mają tam perfumy np Dolce&Gabbana Light Blue albo Davidoff Cool Water, które właśnie mi się kojarzą z morską bryzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćOla
Aqua Di Gioa również jest pięknym,lekkim zapachem. Można sobie wypróbować z www.goia.pl. Polecam stronę,perfumy są bardzo trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxpxox
dzięki :D mimo wszystko jak ktoś poznał już dużo zapachów perfum i może coś polecić to chętnie się dowiem, ja się nie znam za dobrze na składniach w perfumach(nut zapachowych) i nie mam takiej wyobraźni jak coś może pachnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lato polecałabym świeże zapachy takie jak Davidoff - Cool Water czy Versace - Crystal Noir. Zamawiam na zapachowiec.pl i jestem bardzo zadowolona. Obecnie czekam właśnie za paczkę, którą wczoraj zamówiłam żeby móc cieszyć się trwałym i pięknym zapachem moich ulubionych perfum. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego opisu pasuje mi Davidoff - Cool Water, ale innym równie ładnym zapachem jest Moschino - I Love Love, jest to ładny cytrusowy zapach, ale nie jest taki oczywisty. Duży wybór mają na zapachowiec.pl i mają różne pojemności także można sobie zakupić kilka i sprawdzić, bo i cena do tego zachęca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapachem, który mogę polecić jest na pewno Davidoff - Cool Water, jest on taki jak opisujesz. Natomiast delikatnym zapachem na który warto zwrócić uwagę jest niewątpliwie Giorgio Armani - Emporio :) Są to świetne zapachy, w które zaopatruję się na zapachowiec.pl. Mają znacznie większy wybór i super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na goia.pl mają duży wybór i polecam Ci tam zajrzeć. A do przetestowania mogę polecić Hugo Boss - Hugo Woman oraz Versace - Crystal Noir, są to ładne delikatne zapachy i myślę, że mogłyby Ci się spodobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.08.02 Na lato polecałabym świeże zapachy takie jak Davidoff - Cool Water czy Versace - Crystal Noir. Zamawiam na zapachowiec.pl i jestem bardzo zadowolona. Obecnie czekam właśnie za paczkę, którą wczoraj zamówiłam żeby móc cieszyć się trwałym i pięknym zapachem moich ulubionych perfum. Polecam usmiech.gif x davidoff jak najbardziej,ale versace ??!! przecież to słodkie,lekko mdłe perfumy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Issey Miyake L eau d Issey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.08.27 Myślę, że każdemu podobają się inne perfumy i każdy ma inny gust, a jak wiadomo o nich się nie dyskutuje ;) Może akurat przedmówczyni Versace - Crystal Noir skojarzył się z tym zapachem, który jest poszukiwany. Moim zdaniem Davidoff - Cool Water jest wart uwagi. A zamówić można je na zapachowiec.pl. Sprawdziłam na sobie i mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie na goia.pl bo mają szeroką ofertę perfum a wśród nich Davidoff - Cool Water, który niewątpliwie można skojarzyć z morską bryzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również jak dziewczyny wyżej polecam kupować na goia.pl , trwałe i pewne perfumy, a nie jakieś dziwne podróby :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam iść do perfumerii quality lub moncredo. Tam maja o wiele lepsze zapachy niz w Douglasie i Sephorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Dolce&Gabbana - Light Blue, na goia.pl są dokładnie opisane, można sobie zobaczyć i wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może Versace - Crystal Noir? Zobacz sobie ich cenę przez Internet, na goia.pl się mega opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie skład perfum itp na zapachowiec.pl, znajdziesz coś na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak najbardziej polecam zapach Dolce & Gabbana - The One ze strony zapachowiec.pl długo trwały zapach orientalno-kwiatowy na stronie zapachowiec.pl każdy znajdzie cos dla siebie i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixisi32
Zerknij sobie na stronę - https://perfumyinspirowane.pl/. Są tam naprawdę dobrej jakośc***erfumy. Ilośc zapachów bardzo duża, z pewnością znajdziesz coś dla siebie ;) Według mnie TOP 1 sklep jeżeli chodzi o perfumy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wybrać się na wyspę do m1 w czeladzi tam na pewno znajdziesz cos dla siebie ewentualnie goia.pl lub zapachowiec.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie kto lubi ja na przykład polecam- Lacoste pour femme jest to delikatny zapach i bardzo ładny zamawiam go na zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Davidoff-Cool Water, D&G-Light Blue, Armani-Aqua Di Gio. Ta trójka najbardziej pasuje mi do Twojego opisu. Dobre perfumy mają na goia.pl i jest tam też opis ich więc warto zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wybrać sie na stoisko rozlewni perum Goia do M1 w Czeladzi, panie fachowo doradza zapach a potem bez problemu mozna zamowic je na ich stronie Goia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednimi opiniami, faktycznie do opisu najbardziej pasuje "Cool Water" bardzo orzeźwiające i świeże perfumy. Ja także polecam zamawiać z zapachowiec.pl niezawodni od lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×