Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sprawdzone agencje pracy za granicą znacie ?

Polecane posty

Gość gość

Aby wyjechac i zarobić kilka groszy, jak zbiory , praca na tasmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kililili
hmm, ja wyjeżdżam jako opiekunka z InterJob do Niemiec. Praca polega na opiece nad osobami starszymi;) ale swietne sa warunki, moze sprawdz czy cos dla ciebie sie nei znajdzie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa01
Tml professional- lagalna umowa, ubezpieczenie, spoko zarobki, a praca albo przy ogrodzie, sady itp albo przy sortowaniu odziezy. Sprobuj u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
job racibórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej job - koniecznie sobie ich sprawdź. Ja z nimi pracowałam (Niemcy - opieka nad starszymi osobami) i polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat też wyjeżdżam jako opiekunka osób starszych co jakiś czas. nie wiem, jakoś taka praca atrakcyjniejsza mi się wydaje niż np. zbiory. pewnie że też bywa ciężko, ale to zawsze praca z ludźmi, język można podszkolić itp. :) co do agencji to jeżdżę z work express i jestem zadowolona, konkretnie i uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunka75
Z WE miałam tylko pośrednio kontakt, moja agencja opiekunkawniemczech.eu z nimi wspólpracuje. a zarobki sa naprawde okey, teraz jak zjade to zamierzam wyjechac na wakacje i powygrzewac na sloneczku swoje kosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opiekunkawniemczech.eu ma dobry, darmowy kurs językowy, tylko nie zawsze mają uzbieraną grupę chętnych. Poza tym jest to dobra agencja na pierwszy wyjazd, solidnie załatwiają formalności, kartę EKUZ itp. Ja w sumie u nich zostałam, mają dobre bonusy. Wyjeżdżając na czarno albo z niesprawdzoną agencją można się tylko zrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyjezdzam od dwoch lat na zbiory jablek i z czystym sercem moge polecic agencje, dzieki ktorej zalatwilem prace: http://polandworkforce.com/ Sam chyba nie zdecydowalbym sie na szukanie pracy, bo nie mowie biegle w zadnym jezyku obcym, a wyjezdzam do Francji. Do takiej pracy na szczescie tego nie potrzeba, ale i tak teraz intensywnie ucze sie jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam w 100% ej job, pracowałam z nimi, opiekowałam się starszymi osobami w niemczech przez ponad 2 lata - i naprawdę poleca, bardzo dobrze płacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zarobkami jest różnie, dużo zależy od Twoich kwalifikacji i doświadczenia i tak jest chyba we wszystkich agencjach. Trzeba też patrzeć na to jakie są bonusy, np. Opiekunka w Niemczech dopłaca za czynne prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra48
W programie lojalnościowym akurat nie brałam udziału, ale znam tę agencję i mogę polecić współpracę :) Jak komuś pasują akurat termin i wie, że może wyjechać na dłużej, to chyba warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to zawsze na plus jak agencja oferuje możliwość dodatkowego zarobku chociażby przez program lojalnościowy. Wiadomo, że to zobowiązanie, ale też przecież nie każdy musi z tego korzystać. Warunki są jasno przedstawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiia1960
ja z czystym sumieniem mogę polecić http://www.veritas-opieka.pl/oferty-pracy/. Z tym, że jak wyjeżdża się do pracy jako opiekunka osób starszych trzeba znać język niemiecki. Nie przyjmują każdego jak leci, od razu uprzedzam. Ale wg mnie to ma swoje plusy, bo firma trzyma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaUliaszek1
Jasne, zerknij sobie na Medipe ;) Agencja opiekunek w niemczech ;) Ja z nimi juz rok wspolpracuje i jestem bardzo zadowolona... i z płacy i atmosfery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzkaaaT
Ja mogę polecić Ci agencję violettas-pflegeagentur24h jest to profesjonalna agencja, oferująca jasną umowę oraz dobre zarobki. Uważam, że jeśli chodzi o pracę na stanowisku opiekunek osób starszych to mają najlepsze oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyłyście na www.reppo.pl ?? wiem, że również zajmują się pośrednictwem pracy za granica, może warto by się ich dopytać o szczegóły? Podobno to bardzo dobra firma, warto wiec chyba się zainteresować skoro tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulala
Mogę doradzić medipe.pl jest to agencja, która współpracuje z opiekunkami do osób starszych. Moja koleżanka z nimi pojechała kilka miesięcy temu i jest zadowolona ze współpracy, miała normalnie podpisaną umowę, ubezpieczenie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promedica24 ma przyzwoite stawki w Niemczech za opiekę nad seniorami. Wystarczy minimalna znajomość języka i jakieś pojęcie o pielęgnowaniu starszych osób, żeby się dostać. Nie trzeba mieć wykształcenia ani dyplomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez języka, jak jeździłam z https://www.interjob.com.pl/ do Niemiec to zarabiałam około 1000 euro, a po podstawowym kursie stawka wzrosła do 1300, a teraz mam już 1500 spokojnie, praktycznie przez każde ogłoszenie. Moja aplikacja została dokładnie przeanalizowana. Otrzymałam również pomoc w dopasowaniu konkretnego ogłoszenia do kwalifikacji. Bardzo przydatna sprawa. Nie wiem, ile by mi zajęło samodzielne poszukiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mg solutions mają duży wybór ofert; mogę ich polecić z własnego doświadczenia mogę ich polecić, współpraca bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektrykk

Ja mogę polecić Ecojob, praca we Francji. Można podróżować pracując, a w dodatku zarabiając przy tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Mi tez dobrze wspolpracowalo sie z eco job. Pracowalem jako monter plyt karton-gips. Pieniadze fajne, agencja pomocna w razie w. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Ja jeżdżę do Holandii z Limnuswork i jestem zadowolony, bo i pieniadze dobre i umowa jasna. Mozna na nich liczyc jak sie ma pytanie. Nigdy nie zostawiaja czlowieka bez odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Mąż pojechał teraz z agencją Syldorf. Już kolejny raz. Pewna i sprawdzona agencja. Nie zostawiają człowieka z problemami, tylko w razie pytań można śmiało do nich podbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Mogę polecić otto work force, całkiem spoko agencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

ja pracowalam przez syldorf i moge polecic, zadna krzywda mi sie nie stala. Dobre pieniadze przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdzałam przez Agencję pracy Diwa Personalservice kilkukrotnie, za każdym razem wracam zadowolona. Legalne zatrudnienie, pełne ubezpieczenie i  zakwaterowanie za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×