Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rafciu15

Wziąć rozwód z żoną która mnie zdradziła, czy cofnąć wszystko i z nią być?

Polecane posty

Miesiąc temu była impreza u mojego kolegi na której byłem z żoną ( jesteśmy razem 4 miesiące, mamy oboje 21 lat) i koleżanka mojej żony. Wszyscy się spili, ja tylko trochę a koleżanka żony wyszła po 2 godzinach, ja musiałem jechać do pracy bo do mnie szef zadzwonił no i musiałem jechać zostawiłem ją z nim byli oboje pijani. Moja żona mi powiedziała prawdę co dalej było na imprezie co totalnie mnie zszokowało :/. Godzinę po moim wyjściu zaczęli się całować no i wylądowali razem w łóżku, nie mieli gumek :/ :( :( uprawiali sex i przespali się do rana, byli totalnie pijani. Dowiedziałem się o tym kilka dni po imprezie kiedy mi oznajmiła że jest w ciąży :/ oczywiście że z nim, bardzo mnie przepraszała płakała mówiła że to wszystko emocje byli oboj***ardzo pijani nie wiedzieli co robią. Prosiła mnie żebym jej wybaczył :/ nwm co robić ona jest z nim w ciąży :/ planuje rozwód pod koniec tego miesiąca ale nie wiem czy to dobry pomysł kocham ją wkońcu to moja żona ale ona uprawiała sex z moim kolegą po pijanemu i jest z nim w ciąży :/ :(. Cały czas mi pisze że mnie przeprasza była u mnie kilka razy, powiedziałem jej że składam papiery na rozwód, zszokowało ją to, pytała się -ale dlaczego rozwód? Ja cię kocham, ten sex wtedy, byliśmy pijani, no ale ja powiedziałem że nie chce słyszeć tłumaczeń :/ pisze mi smsy żebym to przemyślał że ona nie chce się zemną rozwodzić, kocha mnie, że pokochamy to dziecko, ale to nie moje dziecko ! :/ :/ :/ Byli u mnie jej rodzice powiedzieli że źle zrobiła ale była pijana nie wiedziąła co robi a ten kolega? wyjechał za granice ! Prosili mnie żebym nie składał papierów o rozwód ze to się wszystko naprawi. Kochałem ją ale ten sex wtedy po pijanemu, to jest coś co nie mogę sobie wyobraźić. Jutro idę wnieść ostatnie papiery o rozwód, albo mogę wnieść albo się wycofać z tego i z nią być, Planuję wnieść te papiery, może będę żałował, może nie, nie wiem ! :/ A wy co o tym myślicie? Doradzicie coś? pomóżcie mi z tym bo ja już nie wiem co robić, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwod. Na poczatku malzenstwa nieodpowiedzialna zdrada, mogla sie jeszcze czyms zarazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwód. Nie daj sobie wmówić,że po alko nic nie znaczyło. To trzeba było nie pić,jeśli po pijaku łazi z fagasami do wyra. Nieodpowiedzialna i w dodatku d****** A jej rodzicom mozesz to samo powiedzieć jak tak bronią córeczki. Nie daj sie wbajerowac w nie swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale marne prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×