Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Związek z facetem, który oszukuje

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, co wy byście zrpbiły na moim miejscu? Poznałam cudownego faceta, starszy ode mnie o 14 lat. Na początku moja rodzina aż tak nie była za tym związkiem, ale potem już do tego przywykli. Polubili go bardzo. Na początku wszystko było ok, dbał o mnie, jak miał problem to go wysłuchałam, doradziłam i było w porządku. Potem miał tam jakieś problemy i musiał zapłacić za wypadek z przeszłości, żeby nie pójść siedzieć. Zaciągnęłam pożyczkę aby mu pomóc. W sumie to przez niego mam teraz długi, bo on miał mi dawać na raty, a nie daje. Zamieszkaliśmy razem i od tego wszystko się zaczęło. On zaczął mnie oszukiwać, kłamać, chodzić grać na maszyny i przy okazji przegrywał pieniądze. Przez niego właścicielka wypowiedziała umowę najmu pokoju, który wynajmowaliśmy i musieliśmy się wyprowadzić. Rozmawiałam z nim nie raz, że mnie to rani, jak mnie oszukuje itp. On przepraszał a za chwilę robił to samo. Teraz jestem jeszcze w ciąży, w 9 tyg. On ciągle mnie oszukuje, kłami i gra na tch maszynach. Ja mu nawet powiedziałam, że od nuego odejdę jak ne przestanie grać i pić, on, że przestanie a i tak robi swoje. Przedwczoraj znowu poszedł grać. To powiedziałam, że ostatniego czerwca kończy się umowa najmu i ja się wyprowadzam, nie będę jej przedłużać. On mnie przepraszał itd. A dziś poszedł znowu. Źle się czułam i dzwoniłam do niego, żeby jak najszybciej wrócił, on, że będzie zaraz a to zaraz było 3 godz później. Zrozumiałam, że się nie liczę dla niego, że już mam dosyć bycia w taki związku i nie chcę, żeby moje dziecko się wychowywało w takim związku. Tylko, że mój facet wcześniej kilka razy miał myśli samobójcze i powiedział, że jak go zostawię to on się zabije. Nie chcę, żeby popełnił samobójstwo, ale też nie chcę żyć i się męczyć w takim związku. Co powinnam zrobić? Proszę o jakąś rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie odpowiedziałaś, wyslij go do diabła, tak będzie dla ciebie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćggu77g79hh
Po latach przykrych doswiadczen wiem ze nigdy nie weszłabym w związek z kłamczuchem i krętaczem choćby nawet był milionerem...odejdz od Niegovi zaoszczędz sobie cierpienia i traumy taką jaką ja mam po związkach z facetami nieuczciwymi..Ty masz jeszcze szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narobił długów oszukuje hazardzista stary dziad a Ty dziecko z nim masz? Szkoda dzieciaczka. Szczęśliwego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzusiaj faceci nie chca miec dzieci (o slubie nawet nie wspominam!!!) Wiec jedyna szansa zeby zostac matka to wpuscic go miedzy nogi i nie ogladac sie na nic! On ojcem i tak nie bedzie a na zadne alinenty nie ma co liczyc - kolejna polska mamusia na utrzymaniu podatnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szantaż emocjonalny to niech wsadzi sobie w dupe .wgl co za koleś .... masakra .tego chwastu pełno trzeba uwaza .

zostaw go .to maszyny sam musi chcieć wyjść z nałogu . Albo terapia albo powiedz dowodzenia.badz silna nie ma co tkwić w gównianej relacji jo tata .tak to skrzywdzisz dziecko .

on sie nie zmieni póki ty będziesz dawala sie nabierać na jego gierki.

pamiętaj zycie masz jedno życie i moze wyglądac na prawdę super .nie marnuj go dla frajera 

Edytowano przez Byczki.Wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×