Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kryzys wieku średniego,pomocy!

Polecane posty

Gość Roni

Dlatego powinno się mieć młodsza żonę. Wszyscy moi koledzy, którzy brali śluby po studiach z dziewczynami z czasów liceum albo mają kochanki młode na boku, albo są już dawno po rozwodzie. Bo zwyczajnie żona przestaje odpowiadać czy pociągać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On32
29 minut temu, Gość Roni napisał:

Dlatego powinno się mieć młodsza żonę. Wszyscy moi koledzy, którzy brali śluby po studiach z dziewczynami z czasów liceum albo mają kochanki młode na boku, albo są już dawno po rozwodzie. Bo zwyczajnie żona przestaje odpowiadać czy pociągać. 

Popieram! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaJa

Ochydne są te polskie chamy..a za 5lat 25latka też będzie 30..to już nie wiem co taki zrobi..Niedługo będą  w szkołach podstawowych szukac.Smiac się czy płakać?..Daj facetowi miłość ,ciepło,dziecko,wsparcie a i tak ma Cię za NIC. Ochyda,nic więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taka 25latka też po czasie przestaje odpowiadac.bo się znudzi.Spieprzone gnoje.i się dziwią że kobiety nie są takie naiwne juz,buntują się  i  za nimi nie latają.Skoro Bóg czy jakiś tam byt stworzył świat z rozmysłem i z planem  to chyba nie miał mózgu tworząc faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Szokujące co się dzieje z ludźmi, z mężczyznami. Nie umieją kochać. Nie są zdolni do miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobieta po psie jest najlepszym przyjacielem, ale pies jest wierniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokin

Umieją, ale świat wmawia, że biologię da się oszukać i facet to ma być monigamistami a jak widzi jędrna, młoda 20 latke, to ma odwracać wzrok i udawać, że 45 letnia żona jest najpiękniejsza i najwspanialsza. Przecież zgodnie z klasyfikacja królestwo zwierzęta, typ struniwce, podtyp kręgowce.. Itd jesteśmy zwierzętami. Kiedyś faceci nie zdradzaliali? Tak samo, tylko rozwodów nie było. Dzisiaj w roku jest więcej rozwodów w sądach niż zawartych małżeństw w USC, takie fakty. I nie ma co się jeden na drugiego obrażać. A kobiety lubią emocje w związku, taka też jest prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
24 minuty temu, Gość MojaJa napisał:

Ochydne są te polskie chamy..a za 5lat 25latka też będzie 30..to już nie wiem co taki zrobi..Niedługo będą  w szkołach podstawowych szukac.Smiac się czy płakać?..Daj facetowi miłość ,ciepło,dziecko,wsparcie a i tak ma Cię za NIC. Ochyda,nic więcej..

Polskie? 😂 Wiesz, mam przyjaciół na całym świecie..koledzy z UK to fakt, nawet nie wiedzą czym jest zdrada bo w większości nie mają żon, co w ogóle jest modne na świecie. W ich rozumieniu mogą zdradzać, bo jak nie ma żony to nie zdrada.. To już jest inny level. 🙂 Chłopcy bardzo młodzi 24-28 kat. Tam za zdradę nikt nie wywala gratow przez okno jak w Polszy bo jest to tak normalne, więc nie gadaj.. Aa nie mówię już o Wlochach czy Hiszpanach.. tylko oni się świetnie kamufluja i ukrywają ze zdrada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Kobieta po psie jest najlepszym przyjacielem, ale pies jest wierniejszy.

Prawda, pies nie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×