Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość paolaa23

Meble na wymiar Szczecin

Polecane posty

Gość paolaa23

Jest ktoś może tutaj ze Szczecina i zamawiał może meble od firmy Wls-meble?? Stoję właśnie przed wyborem, takiej firmy i dużo osób mi poleca właśnie tą firmę także doradźcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka zamawiała w Wlsmeble meble kuchenne i bardzo sobie chwali jakość. W sumie to zerknij na inne fora i fb dużo jest tam własnie pozytywnych opinii o tej firmie także myślę, że to jedna z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek0932
Zamawiaj z Wlsmeble mamy z żoną juz doby rok dużo meble tej firmy na zamówienie i do niczego nie możemy się przyczepić wszystko elegancko zrobione, żadnych odprysków do tej pory Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikador
Ta firma jest w porządku, właściciel Pan Grzegorz Molik spoko facet, można było się dogadać co do terminu i ceny korzystnie. Mi robili meble na wymiar już kilka miesięcy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelakojder
Dzwoniłam wczoraj właśnie do Pana Grzegorza Molik i już jesteśmy umówieni na konkretny termin do pobrania wymiarów pomieszczenia także jeszcze raz dzięki za polecenie tej firmy WLSmeble mam nadzieję że współpraca będzie przebiegała dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaa23
Również dziękuję też juz się umówiłam z nimi na termin realizacji mebli. Zrobiłam jeszcze mały research na FB w grupach ze Szczecina i na fanpage Wls Meble to sporo ludzi chwali tę firmę, także wybór na pewno trafny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast klasycznych mebli na wymiar kup regał metalowy któy można łączyć z kolejnymi. http://www.e-regaly.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza367
Ja bym polecała od WLS MEBLE zamawiać bo robią naprawdę ładne meble na wymiar, robili nam do biura i potem wzięliśmy ich do zrobienia mebli na wymiar do naszej kuchni w domu. Cenowo jest dobrze u nich, z właścicielem Panem Grzegorzem Molikiem można się dogadac. Tu są namiary na nich http://www.wlsmeble.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula777c
też korzystałam kiedyś z oferty firmy WLS Meble i również byłam zadowolona. Moja mama też jakieś 3 miesiące temu zamawiała kuchnię na wymiar terminowo zero opóźnienia jeśli chodzi o dostawę także ja również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie orientujecie się czy ta firma wlsmeble robi garderoby?? Potrzebuję właśnie pułki do garderoby na wymiar i też byłabym wdzięczna gdyby jakiś fachowiec mi doradził jak rozmieścić itd bo wiadomo że robię to na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgfcbju
Totalna porażka ta firma. Chyba sam sobie wystawia te komentarze pozytywne. Nie jestem zadowolony z kuchni. Nie polecam. Nie potrafi projektować kuchni funkcjonalnej. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma szafę garderobianą z firmy wls meble i wg mnie jest bardzo profesjonalna i dobrze zrobiona cenowo również jak dla mnie nie jest tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilS
Estaco wykonuj***ardzo fajne, solidne meble na zamówienie. Podejmują się realizacji nawet bardzo nietypowych projektów, także jak macie pomysł, to oni pomogą Wam go zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się dziwię, że nikt miejscowych słowem nie wspomniał o firmie AGAL. Przecież jest tak znakomita! Wykonywała dla nas meble do kuchni oraz łazienki. Czysta perfekcje w dobrej cenie. :) Jeśli ktoś zechciałby się przyjrzeć ich pełnej ofercie, polecam www.agal.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble na wymiar w Szczecinie bardzo dobrze wykonują w znanej i lubianej firmie http://meble-24.pl/ zawsze u nich zamawiam meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble wiodących marek znajdziecie w www.33meble.pl, to dobra opcja, jeśli ktoś nie potrzebuje na wymiar a nadal chce jakoś ładnie się urządzić. My kupiliśmy i muszę przyznać że jakość naprawdę dobra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milut
naprawdę ładne meble na wymiar, robili nam do biura i potem wzięliśmy ich do zrobienia mebli na wymiar do naszej kuchni w domu. Cenowo jest dobrze u nich, z właścicielem Panem Grzegorzem Molikiem można się dogadać. Tu są namiary na nich http://www.wlsmeble.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam meble od http://www.33meble.pl/. Mają jedynie dobrych producentów, wiec meble rzetelnie wykonane i posłużą długie lata. Jak meblowałam swój salon to wszystkie zakupy robiłam właśnie tam i jestem zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta 1984
Polecam Kuźnię Wnętrz . Jest to firma , która wykonuje meble pod wymiar jakie tylkoo sobie klient wymarzy. Miałam wymarzoną kuchnię , jednak finansowo przekraczało to mój budżet, pan , który rysował rysunki zrobił kilka propozycji tak by mnie było na nie stać , a jakoś usług była dobra. Firma wymontowała mi stare meble, zamontowała nowe oraz pomogła przy transporcie. Jestem bardzo zadowolona i polecam Kuźnię Wnętrz !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1297
Zdecydowanie nie Polecam firmy Luxuria ze Szczecinia współpracującej z firmą Idal design. Fatalna współraca, niesłowni, nieterminowi, aroganccy i straszne problemy z reklamacjami. Na facebooku mają same dobre opinie, ponieważ wszystkie inne kasują. A meble na pierwszy rzut oka ok, a w rzeczywistości pozostawiają wiele do życzenia. Panowie nie biorą odpowiedzialności za swój produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego, to serdecznie polecam www.agal.pl . Wykują kuchnie na wymiar oraz meble do sypialni i łazienki. Sa bardzo precyzyjni a cena nie odstrasza. Warto wejść na stronę by zasięgnąć więcej informacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadekmeble
ja długo szukałem jakiejś fajnej firmy u mnie w pobliżu i znalazłem w przecławiu niedaleko szczecina... pracownia mebli szczecin - spoko rzeczy do domu, takie nietypowe meble do kuchni, łazienki, robią też garderoby, szafy, drzwi... średni dojazd ale można załatwić na tel wszystko a pojechac tylko tam dograc szczegóły, znajomy polecił i faktycznie jest w miarę tanio ale solidnie kontakt na ich stronie jest na fejsie tez sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia888
Z mężem postawiliśmy na meble na wymiar zarówno w kuchni co było moim priorytetem jak i do salonu. Wybrałam jasną kuchnię z odcieniami szarości i ciepłego drewna super to wszystko wygląda polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie sami sobie wystawiają komentarze. Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witek476
Jeśli o mnie chodzi to polecam http://www.meblejanas.eu/ u których zamawiałem całe meble do kuchni. Profesjonaliści, wykonali je tak jak chciałem i naprawdę starannie. No i służą już długi czas, także jakość mówi sama za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam firmy LUXURIA (dawna siedziba ul. Tkacka, potem ul. Gdańska a teraz ul. Robotnicza) Meble ładne i w dobrej cenie ale Panowie bardzo aroganccy, chamsy, nieterminowi, brak szacunku do klienta oraz swoich pracowników najlepiej wziąć zaliczkę i żeby klient o nic się nie upominał i czekał. W trakcie montażu okazuje się że projekt został zmieniony bez wiedzy klienta i wyegzekwowanie poprawek kosztuje wiele nerwów. Plus dla Panów montujących bo do nich nie można mieć zastrzeżeń. Jeśli ktoś ma nerwy ze stali i nie szkoda mu czasu na czekanie aż łaskawie Panowie zrobią w pierwszej kolejności apartamenty lub inne większe inwestycje niż meble szarego człowieka to polecam w innym przypadku nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony klient
Meblowaliśmy cały dom w firmie ROOBER ze Szczecina i jesteśmy bardzo zadowoleni. Stolarz słucha klienta, robi dokładne projekty i bardzo, ale to bardzo dokładnie wykonuje swoją pracę. My na pewno w przyszłości skorzystamy z jego usług, serdecznie polecam. Naszą kuchnię można zobaczyć na ich stronie internetowej www.roober.com.pl, to ta biała z drewnianym stołem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×