Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nad morze PKP, PKS a może bus

Polecane posty

Gość gość

Trasa ok 650 km. Ma może ktoś takie doświadczenie? Jak lepiej się dostać publicznym transportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym rozni sie PKS od Busa ? 650 kilometrow... Ja jechalam tyle do Krakowa bo jestem z POlnocy i byl poczatek sezonu i ludzi multum a nad morze pewnie jeszcze wiecej wiec pociag odradzam w autobusie lepiej pod tym wzgledem ze jedzie tyle ludzi ile jest miejsc wiec nie ma przeladowania ale znowu z drugiej strony cala droge siedzisz na d***e :( Najlepiej samolotem do Gdanska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wybieram się z Dęblina do Gdańska i to wyłącznie pociągami osobowymi. Jest właśnie remont trasy kolejowej Warszawa - Dęblin więc trzeba jechać okrężną trasą przez Łuków. O dziwo czas takiej wydłużonej jazdy wynosi zaledwie 6-godzin. Z Dęblina wyjazd o 5:43 na 6:40 w Łukowie, stamtąd o 6:49 na 8:27 w Wawie i z Wawy 8:38 na 11:43 w Gdańsku Głównym. Ja pierdziu, taka trasa i tylko 6 godzin. To szybciej niż jechałem motorem do Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zorganizowaliśmy wyjazd nad może na weekend. Wynajemcy busa z AJM Transport. Było super. Spędziliśmy super weekend ze znajomymi. Podróż była bezstresowa i bezpieczna a my bawiliśmy się pierwszorzędnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×