Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolaszczesliwamama

Opinie Cybex Mios

Polecane posty

Gość jolaszczesliwamama

Ma któraś z Was ten wózek ? https://foteliki-cybex.pl/produkt/mios/ Nie umiem znaleźć w internecie żadnych opinii, nikt ze znajomych tego wózka nie ma a bardzo mi się on podoba i chcę taki kupić dla swojej córeczki. Podobno już są dostępne ale szukam potwierdzenia ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papermama
Jolu, przyznam Ci, że sama nie słyszałam, ani nie widziałam nigdzie tego modelu, więc Ci nie pomogę. Co najwyżej mogę Ci podrzucić do sprawdzenia model, który ja mam i własnie kupiłam go na podstawie opinii z sieci i się nie zawiodłam:) Ja mam Barlette od Adamexu i jest naprawdę taka jak ją się opisuje - głęboka, wygodna, funkcjonalna. Bardzo dobrze wykonany stelaż i szwy gondoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
właśnei wybieram wózek dla swojego maluszka i przyznam, że dużo lepiej mi się adamex kojarzy i miałam okazję nawet widzieć go na żywo w sklepie. jeszcze nie wiem tylko czy wezmę vicco czy barlettę bo obydwa mi się podobają, ale na markę już się zdecydowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko jaki beznadziejny marketing szeptany, adamex i anex bez przerwy to robią. Autorko, wózek widziałam na żywo, to nowy model niewiele go jeszcze m i użytkuje stąd brak opinii. Kupuje ze względu na brak windy i zależało mi na lekki dobrze składanym wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie mnie godnymi uwagi są wózki z Polskiej firmy Tutek. Jak dla mnie super wózki wizualnie i z tego co słyszałam to nie psują się tak jak wózki firm konkurencyjnych a dla tego, że wózek jest produkowany w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tutka już trochę czasu i wiele moich znajomych ma wózki własnie z tej firmy i bardzo sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użytkujemy wozek Mios od urodznia synka . Super zwrotny , lekki , mieści sie pomiędzy każdymi półkami sklepowymi . Dla nas super wybór . Składa sie jedna ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×