Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Samaras

Zarabianie na Androidzie

Polecane posty

Witajcie, chciałbym przedstawić Wam bardzo ciekawą aplikację na której możecie zarabiać grając w gry na telefonie z Androidem. Za granie w gry otrzymujemy otrzymujemy punkty, które możemy wymienić na pieniądze. Wystarczy mieć tylko włączony ekran, nie trzeba nawet w nie grać, dzięki czemu możemy np. zostawić telefon, gdy go nie używamy, a kasa i tak będzie nam wpadała! :) ● Jak zacząć zarabiać? - Pobierz aplikację: https://r.applike.info/s/595a3e038ca60 Jeżeli pobierzecie aplikację z mojego reflinku, to otrzymacie aż 25% moich zarobków. Aby zaliczyło Wam reflinka, najlepiej wejdźcie w ten link na telefonie albo po prostu zalogujcie się na komputerze na to samo konto Google co na telefonie, kliknijcie zainstaluj, wybierzcie z listy swój telefon, a po kilku chwilach zacznie się instalacja aplikacji na telefonie. ● Ile można na tym zarobić? - Wszystko zależy od tego ile czasu poświęcimy na granie i od tego jakie aktualnie będą dostępne oferty (za granie w niektóre gry dostajemy więcej punktów, a za niektóre mniej), dziennie powinniście zarobić od 2 do 5 zł. ● Jak szybko dostaniemy pierwszą wypłatę? - Na start otrzymujecie 4444 punkty, w jakieś pół godziny dozbieracie do 4999 punktów i będziecie mogli je wymienić na pierwsze 2 zł. ● Ile trwa wypłacanie pieniędzy? - Do 5 dni roboczych, zwykle otrzymywałem pieniądze w ten sam dzień w który zleciłem wypłatę! ● Jakie są dostępne metody wypłat pieniędzy? - Aktualnie jedyną możliwością wypłaty pieniędzy jest PayPal, który jest zresztą najlepszą opcją, ponieważ możecie nim zapłacić w prawie wszystkich grach online, w wielu sklepach (Steam, G2A itd), a także wypłacić pieniądze na konto bankowe. Jeżeli nie macie konta PayPal, to możecie wpisać w Google jak to zrobić, konto jest oczywiście darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×