Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mężczyzna40roków

tzw. małe piersi...

Polecane posty

22-10 dni temu pracowałem w terenie. I rozmawiałem z wieloma ludźmi. Wśród nich jednego dnia były 2 kobiety, młodsze ode mnie 10-12 lat na oko. Ani nie eksponowały, ani nie uwydatniały push-upami. Z ok. 10 rozmów te były najbardziej naturalne i najdłuższe. To one coś dopowiadały. Ja nie przedłużałem, bo to praca. One wyczuły jakoś że się podobają... Jedno jest pewne na 99% , one w miarę akceptowały siebie, tak wyczułem. Oczywiście można spotkać wiele interesujących pod wszelkim względem kobiet ze średnim (teoretycznie bardziej atrakcyjnym) biustem. Natura mężczyzny - lubię zerknąć. Ale wiecie co kobiety? Ten niby atrakcyjniejszy biust na ogół powoduje, że nie w pełni skupiam się na człowieku, rozmowie, ale... wiecie czym. Nie sądzę bym był wyjątkiem. Czuję, że ów minimalny biust (swoją drogę często atrakcyjny 20 i więcej lat później) jest bardziej naturalny. Dla mnie na pewno. Pozdrowienia wtorkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprznieta bez powodu
Ale ja Cie nie czaje koles, o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprznieta bez powodu
Nie, ja sie poprostu zastanawiam, chłopie masz 40 lat i dziwi mnie to, ze piszesz post o cyckach, o części ciała, która mamy wszyscy... Ale wy jestescie prymitywni czy stary czy mlody, jedno w glowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w kość
23:15 oczywiście mowa o dwóch... półkulach mózgowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprznieta bez powodu
No przecież, ze nie cycki moj drogi, głupia ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 letni facet a pisze jak 20 latek :-( Boze jaki poziom :-( Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W terenie pracowales jako hycel chyba :D Twoja pisownia to jeden wielki belkot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_inka
Ale o co Wam chodzi? Facet pisze, że małe piersi też mogą kręcić w połączeniu z ciekawą właścicielką a Wy kręcicie nochem:D Chyba że macie wiszące dojki to te docinki uważam za uzasadnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to są małe piersi? proszę dać zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam raczej niewielki biust i faktycznie nie zauważam żeby faceci rozmawiając ze mną na nim skupiali swoją uwagę...no ale to dlatego, że tam nie ma co oglądać :P nie noszę też głębokich dekoltow więc go nie eksponuje. Faktycznie bardziej (mam wrazenie) skupiają się na twarzy. Mi to bardzo odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja patrzę prosto w oczy. 5 razy w życiu spojrzałem na co innego, tzn. raz na włosy, raz na jedno kolano, i raz na oba kolna, i 2 razy na ucho kobiece. Ale wiem, to nie wypada! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja patze na rozporek i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze gdybys sie tak bardzo skupial na rozmowczyniach to nie dostrzeglbys tego mniejszego biustu ;) a jednak ty doskonale wiesz jaki byl :p A co do jak to nazwales sredniego biustu , moze i nie potrafisz sie skupic na poczatku , ale gdy juz pozerkach dostrzegasz tez rozmowce i to co mowi . Po prostu odwrotna kolejnosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: dziś Nie mam powodu do pozerek, zwł. że podobają mi się wszystkie kobiety. Możesz nie wiedzieć, ale mniejszy biust kojarzy się z młodością, zwł. jak wolisz kobiety dojrzalsze - to nie jest bez znaczenia... Niemniej inteligentnie piszesz. Zauważ, jak idzie mężczyzna, zbliża się 50 m, 30 m, bliżej, nie zerkniesz jak wygląda, brzuch, włosy, wygląd ogólny. I ja tak samo patrzę. A pewne preferencje mam, jak każdy człek. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mlodoscia To sie z pedofilia skojarzylo , a nie z mlodoscia ? Nierozwniety biust nie kojarzy sie z mlodoscia , ale z dzieckiem : o . Nazywaj rzeczy po imieniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:10 są dojrzałe kobiety z niewielkim biustem, więc nie wiem o czym piszesz, ale sam/a tak skojarzyłeś/łaś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ? Sorry , ale nie pisz mi o kojarzeniu z mlodoscia , bo to sie ewidentnie kojarzy z dopiero dozeijajacymi sie dzieczynkami . Mlodosc to etsp gdy ta faza jest juz zakonczona , nie dziecinstwo . Kazdemu moze podobac sie co innego i ma do tego prawo , jak i do preferencji , ale .... Poza tym sorry za ostre slowa , ale pozostaje przy swoim zdaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko . Niech ci sie podoba kto chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór. Wątek banalny, choć "życiowy". Nie da się ukryć, że pierwsze wrażenie (najczęściej) przekłada się na następne. Panie i Panowie oceniają się nawzajem po "wyglądzie", po biuście po wzroście, po "szczupłości" ect. Każdy z nas ma swój typ płci przeciwnej, która przyciąga. Nie ma co doszukiwać się przyczyn, dlaczego Ta dlaczego Ten. Moje x-letnie oko i x-letnie doświadczenie podpowiada: jeśli w typie faceta jest (z wyglądu) tzw intelektualistka raczej nie zagada do płomiennej blond, różowej Barbi z 5 cm paznokciami. Panie, jeśli gustują w osiłkach nie zatrzymają wzroku na "tatuśku". Stety i niestety, bo można się bardzo pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś takiego pewnie jest, jak pisała przedmówczyni. Jedno jest pewne, że inteligencja jest jedną z głównych cech kobiecości... A że mężczyźni nie posiadają piersi, to zerkają. Tak jest. Co zrobię? Natura męska. Ale nie? Można udawać, że jędrne piersi, wsio jedno czy malutkie czy średnie mnie w ogóle interesują! Może gdy zostanę intelektualistą, mniej będę zerkał, nawet w ogóle nie! Gdy zobaczę kobietę będę zawsze odwracał głowę... i jakiś homo mnie wtedy złapie. Tylko nie za pierś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni jak najbardziej mają piersi, co niektórzy nawet większe od niejednej kobitki, najbardziej zaawansowani spokojnie mogliby nosić uwielbiane d75. A Wojciech Mann który rzekł, że gdyby miał piersi to by się nimi bawił, to chyba bekę z samego siebie robił, bo ma większe bimbałki od niejednej bardzo szczupłej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiowa35
Trochę kompleksów mam ... Sądzę, że mało jest facetów z takim podejściem jak Ty. Chyba, że to żarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnoJajeczny
Mnie się zdarzały różnej wielkości. Ale pamiętam że kobiety z minimalnymi były zadowolone. Jedną pieściłem po wiele godzin...... twierdziła, że jej podrosły... i też zauważyłem. ;-) Ciekawe, choć nie wybieram małych. Kobieta ma wiele innych walorów świadczących że jest kobietą. niebezjajek.malpa.o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×