Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kadrowa117

Na macierzyńskim i wychowawczym przysługują Wam wczasy pod gruszą.

Polecane posty

Gość Kadrowa117

Nie musicie przerywać urlopu macierzyńskiego czy wychowawczego urlopem wypoczynkowym. W Waszej sytuacji wystarczy, że przebywacie na takim urlopie. Normalnie składacie wniosek o wczasy pod gruszą.To mój jedyny post, więc więcej nie pomogę, dziś wyjeżdżamy na wakacje i długo nie będzie mnie na kafe :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa jasne, kicia to zależy od regulaminu w danym zakladzie pracy i od szanownej komisji w ktorej to ja mam zaszczyt zasiadac i cos Ci powiem.rok temu tak sie radośnie zlozylo ze szef musiał pozakatwiac zastepstwo dla 6 kobiet ktore wziely L4 z tytulu ciazy....i tak sie radośnie sklda ze panie będące na zastępstwie wypracowywaly fundusz.i zgadnij co sie stalo na wczasy? Szef mial dac 6 paniom bedacych na L 4 i kolejnym 6 ktore realnie wypracowywaly wczasy? Czyli 12 osob do podzialu......????? Czyli po 50 zl dla każdej? :-) :-) :-) nu nu nu dal tym co byly w robocie.przeciez chorym lub tym co 500 plus pobieraja to chyba sie eeeee nie nalezy helllol???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie opowiadaj bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma do tego 500 plus ? w pracy nikt nie musi się przyznawać ze ma 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Helllouuu, heloooou! Co za protekcjonalny i irytujący ton wypowiedzi. Należy się, należy. Pracuję w firmie, w której przepisy są przestrzegane bardzo skrupulatnie. Pracownikom przebywającym na zwolnieniu czy urlopie wychowawczym wszystkie świadczenia normalnie się należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wykorzystać 10 dni urlopu ciągiem!!! Nie wprowadzaj ludzi w błąd autorze postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w regulaminie wyraźnie jest napisane, że trzeba wykorzystać 10 dni urlopu, aby dostać wczasy pod gruszą. Być może u autorki sa inne uregulowania lub działa w myśl powszechnej zasady "Nie wiem, to sie wypowiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 dni urlopu ciągiem nie dotyczy osób na urlopie macierzyńskim i wychowawczym. Będąc na urlopie wychowawczym normalnie składałam wniosek o wczasy pod gruszą i zawsze dostawałam. Gdy pytałam w kadrach, czy muszę to przerwać urlopem wypoczynkowym, panie odpowiedziały mi, że nie, że wystarczy fakt przebywania na urlopie wychowawczym. Złóżcie wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam, że ja też myślałam, że wczasy pod gruszą mi się nie należą, ale koleżanka ze związków zawodowych mnie zawiadomiła, że wszystkie świadczenia mi się należą. Napisałam maila do kadr i otrzymałam formularz do wypełnienia. Złożyłam wniosek i otrzymałam pieniądze. W tym roku tak samo składam wniosek o wczasy pod gruszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczasy pod grusza przysługuja przy urlopie min 10 dni roboczych, wiadomo ze w trakcie urlopu macierzyńskiego czy wychowawczego nie wezmiecie tych 10 dni tylko po tych urlopach wiec wtedy moze wam to przyslugiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ja właśnie piszę, że dostaje na urlopie wychowawczym pieniądze za wczasy pod gruszą. Nie przerywam urlopem wypoczynowym. Kadrowe udzieliły mi informacji, że w mojej sytuacji wystarczy sam fakt przebywania na wychowawczym i na tej podstawie wczasy pod gruszą mi przysługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:12 to ciekawe co to za zasady jak trzeba wziasc min 10 dni urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne zasady zgodne z regulaminem. Nikt by mi nie dał wczasów pod gruszą, gdyby mi nie przysługiwały. A skoro dostaje, a kadrowe twierdzą, że wystarczy sam fakt przebywania na wychowawczym, to znaczy, że to jest zgodne z regulaminem i przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.12 , irytujacy ton to maja roszczeniowe osoby ktorym sie nie nalezy cos na co jego zastepstwo zapitala,proste jak drut, a jak w Twojej firmie daja wszystkim to znaczy ze duza firma, pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci

Osobie na macierzyńskim przysługuje pełen socjal. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×