Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podatki idą na

Polecane posty

Gość gość

Między innymi: -pomoc dla społeczności romskiej -wspieranie zwalczania przemytu i podrabiania wyrobów tytoniowych -dotacje i subwencje dla partii politycznych -opłaty dotyczące czarterów samolotów zewnętrznych -zakłady karne -renty i emerytury -program 500 plus -środki na zadania projakościowe w szkolnictwie wyższym -dofinansowanie Narodowego Programu Stypendialnego -obsługę długu publicznego -dopłaty do paliwa rolniczego -pomoc w zakresie dożywiania -upowszechnienie szerokopasmowego internetu -środki na uzupełnienie dotacji celowych na realizację świadczeń rodzinnych, m.in. świadczenia pielęgnacyjne i alimenty -ubezpieczenia upraw rolnych i zwierząt gospodarskich -fundusz Inicjatyw Obywatelskich -dofinansowanie zadań wynikających z obniżenia wieku szkolnego Nie wszystko wymieniłam. Chciałam pokazać niektórym jak śmieszne jest to czepianie się 500 plus. Czy naprawdę ten program jakoś tak negatywnie się wyróżnia na tym tle, że tyle szumu wokół niego? Myślę, że to wylewanie żółci wynika z tego, że krzykacze nie widzą na co jeszcze idą podatki, a o 500 plus jest akurat głośno, to się tego uczepili. Mnie np. przeszkadza, że muszę pracować na zwalczanie przemytu wyrobów tytoniowych i opłaty dotyczące czarterów samolotów zewnętrznych. A na emerytury, renty i 500 plus nigdy nie powiem złego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejszość Romska jest tak nauczona że do roboty się nie wezmą bo wszystko im się należy! Wywalili u nas romską rodzinę bo od dwóch lat nie płacili czynszu i oni jeszcze wielkie pretensje do zarządcy bo jak to tak rodzinę z dziećmi wyrzucić. Umowa się skończyła i akcje robią jak nie wiem co. A na chlanie i fajki mieli pieniądze! Mops pomagał a oni i tak czynszu nie płacili. Mieszkanie zdewastowali, smród od nich na całą klatkę schodową! I oni oburzeni są bo poczuli się dyskryminowani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, akurat zwalczanie przemytu wyrobów tytoniowych znajduje odbicie we wpływach budżetowych, więc nie rozumiem, dlaczego sie tego czepiasz. Mnie najbardziej denerwuje dofinansowanie dla partii politycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×