Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 ciaza. Czekam na USG i plec.

Polecane posty

Gość gość

Mam dwoje dzieci jednej plci. Marze teraz o plci przeciwnej. Za 3 tyg mooze sie dowiem. Z jednej strony nie moge sie doczekac z drugiej sie boje. Oczywiscie po 3 ciazy wyjezdzam na sterylizacje, bo nie planuje wiecej juz dzieci i prosze bez hejtu itd. Ktos z was byl w takiej sytuacji? I jak to bylo u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazne zeby było przeciwnej płci? moze byc slepe, gluche i bez rak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dwie córki i zaszłam w 3 ciążę, płeć nie miała dla mnie znaczenia ale okazało się że będzie synek. Teraz staram się o drugiego synka dla symetrii ;) lub trzecią córeczkę ale nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prenatalne juz mialam, jest ok wiec narazie o to jestem spokojna :) Kazdy chce urodzic zdrowe dziecko dla mnie to oczywiste. Co tutaj negowac. Zastanawiam sie i zalozylam temat. Tak jak napisalam to moje marzenie. Czasem marzenia sie spelniaja czasem nie. Jestem dorosla. Nie musisz mi tego tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nic nie wiesz czy nie bedzie ułomne. wtedy bedzie lepszy ułomny niż tej samej płci? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.40 wiesz czasem mysle, ze to nie mozliwe. U nas w rodzinie sa takie przypadki gdzie wszystkie dzieci tej samej plci w danej rodzinie :) Troche ciekawosc mnie neka :) po prostu. W poprzednich ciazach jakos nie mialam takiego cisnienia na to :D Dowiadywalam sie dosyc szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest twoje jedyne zmartwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nic nienporadzisz musisz czekać. W rożnych rodzinach różnie to wyglada, jedna ma 3 chłopców inna 3 dziewczynki a jeszcze inna zarówno chłopców jak i dziewczyny I nie zauważyłam żeby jeden z tych modeli przeważał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patininka
Autorko ja Cię doskonale rozumiem. Nie jestem jeszcze w ciąży (chyba) ;) Staramy się jednak o trzecie, a mamy dwóch chłopców. To, że zdrowe dziecko itd jest najważniejsze to WIADOMO, ale też mam obawy, że słysząc podczas usg "trzeci chlopiec" poczuje zawód :/ wobec nic niewinnego dziecka. Boję się tylko tego uczucia za które będzie mi wstyd :P bardzo pragnę trzeciego i gdyby ktoś mi powiedział, że to będzie trzeci syn to mimo tego CHCĘ się zdecydować :) ale w głębi duszy bardzo liczę na dziewczynkę. Próbujemy wstrzelić się w córkę, ale już trzeci miesiąc nic ;) Synów mam w wieku 10 i 7 a ja mam 32lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając trzech synów zdecydowaliśmy się na czwarte dziecko sex 3 dni przed owulacją i się udało ,córeczka ma teraz 3 latka, postanowiliśmy zdecydować się na kolejne dziecko żeby była dziewczynka sex 4 dni przed owulacją i jestem w ciąży- to dopiero siódmy tydzień, mam nadzieję że będzie córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia autorko. To naturalne marzenie, tak samo jak ewentualny zawód jak się nie uda. Pragnienia zdrowia dziecka nie trzeba artykuować, to oczywiste. Różnie bywa... Znam rodzinę : chłopak, 6 dziewczyn, chłopak :) Moja babcia jest z 6 (samych) sióstr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he, ja miałam 2 chłopców i moim zmartwieniem było to żeby przy drugiej ciazy nie było już bliźniaków :D płeć była mniej ważna.. no i nie było bliźniaków tylko trojaczki. jak mi gin powiedział to najpierw myślałam ze mnie wkreca... A teraz mamy 3 córki i 2 synów i jest wesoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×