Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kawiorek88

Meble na wymiar do mieszkania

Polecane posty

Hej! Jestem w trakcie remontu i planuję kupić za jakiś czas porządne meble do kuchni. Polecicie jakąs firmę? Najlepiej z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci firmę Kewa meble ich strona www.kewa-meble.pl Robili mi meble do kuchni, naprawde porządne i z pomysłem, jest lepiej niż sobie wymyśliłam a Pan Edward ma naprawde wszechstronna wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, jesteśmy producentem mebli na wymiar, u nas www.robeconcept.pl można zamówić meble. tel. 502-522-660, e-mail: kontakt@robeconcept.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nigdy nie zamawiałam mebli pod wymiar ale chyba zdecyduję się na to podczas przeprowadzki do nowego mieszkania :) Wpadła mi w oko oferta producenta mebli firmy Layman http://www.layman.pl/meble-kuchenne. Znajoma kupiła u nich bardzo nowoczesne i oryginalne meble modułowe do salonu i bardzo sobie chwali wysoką jakość ich wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram - www.kewameble.pl naprawde solidna firma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie wiem czy opłaca się robić meble na zamówienie. Teraz jest tyle ładnych mebli, że spokojnie można coś wybrać. Zerknijcie na stronę sklepu http://mebledosalonu.co.pl/ - oferują nowoczesne meble pasujące do każdego wnętrza. Po co robić meble jak można kupić fajne gotowe zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie na wymiar ale bardzo ładne meble kupiłam na meblosfera24, szybka wysyłka i naprawdę świetne jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić z Warszawy - firma Qchnie.pl. Tu jest ich strona http://meblowanie.com.pl/, jeśli ktoś szuka firmy właśnie z Wawy, to naprawdę szczerze rekomenduję, nam robili meble kuchenne i do łazienki, jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem meble na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie, można wszystko dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań no i oczywiście rozmiarów kuchni takie podejście bardzo się liczy bo dzięki niemu w kuchni wygodnie się gotuje nawet w kilka osób, osobiście bardzo cieszę się ze moje meble wykonała firma Stokan dzięki temu teraz mogę cieszyć się z rodzinnego gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia to serce każdego domu i trzeba zadbać o każdy jej szczegół. Blaty to ważny element ja wybrałam sobie z kamienia naturalnego bo kocham granit. Zabezpieczyłam go też preparatem Dynasil FX ( jest dopuszczony do kontaktu z żywnością) bo wbrew pozorom kamień też może ulec zabrudzeniu czy zaplamieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o meblach nietypowych ??? takie meble do kuchni,biura czy pokoju dziennego można zamówić w firmie www.emanzana.pl. Ja mama od nich meble w kuchni http://emfor.pl/galeria - własnie takie i na wysoki połysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silke

My mamy meble na wymiar i to było najlepsze możliwe rozwiązanie bo dzięki temu wszystko jest idealnie dopasowane do wnętrza. Meble pochodza od firmy Agal ze Szczecina. Mamy od nich meble kuchenne i łazienkowe a także garderobę i szafy. Wszystko solidnie i estetycznie wykonane, miło popatrzeć, miło korzystać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Jak jesteś na etapie planowania to dobrze jest znaleźć dobrego specjalistę. Warto jest zabudować każdy kąt aby wszystko wykorzystać najlepiej jak się da. U mnie realizacje zleciłem firmie www.LUVIOmeble.pl i muszę przyznać, że wszystko wyszło super. Myślę, że będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja mogę polecić dobry salon Siorek ze Skawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zdecydowanie polecam firmę CRMDesign z Połczyn Zdrój. Ich meble to najlepszy zakup jaki dokonałam w ostatnim czasie. Szybki termin i genialna jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślicie że znajdę gdzieś takie meble ale dostępne w różnych modułach żeby dopasować mniej więcej do rozmiaru kuchni? Te na wymiar są dla nas za drogie i myślałam o takim rozwiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×