Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wikusiamala

Czy jestem dziwką? Doradzcie prosze

Polecane posty

Gość Wikusiamala

Mam 19 lat zwiazalam sie z facetem 31 letnim i oddalam mu dziewictwo po 1,5 mies znajomosciPo kilku dniach od konsumpcji zwiazku dowiedzialam sie ze ma zone mama i babcia wyzywaja mnie od dziwek a ludzie krzywo patrza. Jego zona twierdzi ze mimo ze mnie oszukal(twierdzil ze jest wolny) kocha mnie a ich nic procz dziecka nie laczy i zebym dala mu szanse jednak on nie zlozyl pozwu o rozwod tylko podrobil na kompie i mi pokazal Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odciąć się od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myślisz dlsczego dał Ci podrobiony pozew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikusiamala
15:38 to nie takie latwe oddalam mu dziewictwo Przyjaciolka twierdzi ze za szybko mu sie oddalam i to sa efekty chyba ma racje ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego twoja wypowiedz jest taka chaotyczna? Po pierwsze: 1) masz pecha zyc w wyjatkowo tepym i swieto/jeb/liwym, pelnym hipokryzji srodowisku, ktore osadza i ocenia innych 2) powinni cie wspierac bo jestes ofiara oszustwa, zamiast cie napietnowac 3) nikomu nic do tego kto z kim sypia. 4) nie 'oddalas mu dziewictwo' bo to nie jest zaden prezent, tylko jak normalna dorosla osoba dokonalas wyboru podjecia z kims wspolzycia seksualnego. Szkoda tylko ze nie wiedzialas z kim masz do czynienia 5) kopnij go w cztery litery, bo to tchorz i oszust i do nastepnego zwiazku poszukaj kogos o lepszym charakterze Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś bo bierzesz do wyra co podleci, nawet żonatemu nie przepuścisz, to niech ci chociaż zapłaci, a za darmochę to niech se babę swoją wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikusiamala
15:40 mysle ze ma nieczyste zamiary przyjaciolka twierdzi ze jakby myslal o mnie powaznie to by mnie nie oszukal powiedziala ze jestem glupia jak but bo oddalam najwiekszy skarb byle komu i byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikusiamala
15:40 mysle ze ma nieczyste zamiary przyjaciolka twierdzi ze jakby myslal o mnie powaznie to by mnie nie oszukal powiedziala ze jestem glupia jak but bo oddalam najwiekszy skarb byle komu i byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci się chciało rochać to trzeba było dać komuś w twoim wieku, a nie takiemu cyganowi, czepiłaś się starego pryka według twoich lat, ale chociaż był dobry w te klocki, dobrze cię zerżnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej go... Jak weźmie rozwód lub wyprowadzi się od żony to wtedy pogadacie,bo obiecuje gruszki na wierzbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym dorosły facet a zachowanie dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikusiamala
Czuje ze coraz mniej nas laczy On calymi dniami spi a ja chce biegac szalec ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obys byla w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mogłaś się związać ze staruchem w wieku 31 lat ???? ty powinnaś się wiązać z rówieśnikiem nie ze star*****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd żeby ze staruchem uprawiać seks przedmałżeński i nieprokreacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puściłaś się w tak młodym wieku wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddalas dziewictwo po 1,5 mies? Co za czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "oddałam dziewictwo" jak słyszę takie głupoty to mi się śmiać chce. Jaki skarb? Dziewczyno co ty pieprzysz, ogarnij się. Kobieta się nie oddaje, tylko bierze wtedy kiedy ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim rówieśnikiem? Jaki rówieśnik by chciał przechodzoną starą rurę? No chyba że na raz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dziwką ale dziś bycie dziwką jest w normie u kobiet. Pozdrawiam buziaki! Głowa do góry nie jesteś gorsza od innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×