Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1dzien okresu i cuchnie odemnie dlaczego

Polecane posty

Gość gość

rano dostalam okres.podmywam sie czesto zmieniam podpaske ale i tak czuc ten smrod. i leci ze mnie.Ide do ubikacji sparwdzam wszystko ok a za pare minut czuje jak mi ciurkiem leci i cala podpaska czerwona i przecieka. szlag mnie trafi. wstaje rane zmieniam bielizne na czysta, kapie sie i ie do pracy. tzzn. jedze rowerem. a po h juz ma czerwone majtki i spodnie. co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj kombinacji Tampon plus Podlaska Tabletki antykoncepcyjne powinny również pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ciazy strasznie mi nie wygadnie w tamponie.przestalam uzywac. teraz tylko podpaski. bylam teraz sie umyc zmienilam bielizne i dalej smierdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety potrzebny dodatkowo tampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam po ciąży z tamponami, mimo ze miałam cc, ale faktycznie teraz jedynie kombinacja tampon+ podpaska się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty naprawdę śmierdzi strona, czy tylko ci się tak wydaje? Zapytaj męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis czas temu sprobowalam z tamopnem uwiera mi. starsznie mi nie wygodnie. a przed ciaza tylko tampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz mowi ze nic nie czuje. a moze tylko tam mowi zeby nie zrobic mi przykrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację to mało komfortowa sytuacja,podziwiam cię że przy tak obfitym krwawieniu ryzykujesz jazdę rowerem. Ja przy tak silnych krwawieniach stosuję podpaski maxi i dodatkowo mam takie jednorazowe majtki,do kupienia w aptece,bardzo dobre na noc i na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze jakos do pracy dojechac.ja kupuje zwykle bawelniane majtki w pepco i uzywam ih tylko w czasie okresu koszt 2zł sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranoja, cos jest nie tak, spytaj lekarza, obfite miesiączki cos oznaczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obfite miesiączki u mnie oznaczały polipy. Wkrótce idę na histeroskopię i moja lekarka powiedziała, że po zabiegu wszystko powinno się uspokoić. A i też jestem 14 miesięcy po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy używać tamponu przy obfitych miesiączkach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas okresu nie będziesz pachnieć jak poza nim. Ja też praktykuje pakiet podpaska i tampon i nie wiem że miesiączkuje w ogóle, chociaż przez 2 pierwsze dni też mi leci ciurkiem chwilami. Z podpasek używam always night - są cienkie, ale długie i chłonne. P.S. Na rowerze na początku miesiączki to nic dziwnego że ma przecieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie brzydko pachnie jak używam podpasek (im bardziej syntetyczno-sztuczne tym gorzej). Na szczęście nie mam jakoś niesamowicie obfitych więc tampon+ zwykła wata dają radę w większości wypadków (choć wiadomo czasami jest różnie). Jak plami to sama wata - wtedy też nic nie czuć. Zmień może podpaski na jakieś zwyklejsze (te grube belli np). Ja nawet jak bez okresu ubiorę wkładkę (nie daj boze pachnącą) to po kilkudziesięciu minutach zwyczajnie zaczynam śmierdzieć. I to nie jest zwykły zapach potu czy czegokolwiek takiego zrozumiałego, nie umiem tego określić, ale własnie przy okresie i przy podpaskach jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WATĘ? :D Średniowiecze :D Robisz kulkę i upychasz w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam skąpe miesiączki po dwóch ciążach:o chyba zapytam o to lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Ty wate kupujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watę się kupuje w aptekach i drogeriach. Rzeżuchy nigdy nie sadziłaś ani prac plastycznych z dziećmi nie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, no będę śmierdzieć jak autorka, wtedy będę nowoczesną kobietą 21 wieku ;) A teraz przeczytaj mój wpis ZE ZROZUMIENIEM, idź zapoznaj się w drogerii (uwaga, w każdym rossmanie nawet jest) z watą - tania jak barszcz, możesz kupić i pogłówkuj jak można jej używać. Skoro wpadnięcie na to teraz przekracza Twoje możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomniało mi się coś jeszcze. Są przecież kubeczki menstruacyjne - do mnie to nie przemawia, ale może autorko akurat dla Ciebie to by było w sam raz (częśc kobiet poleca). Bo jednak to co innego niż tampony, są różne stopnie twardości tego lateksu i ta krew nawet z pochwy nie wydostaje się. A jak ktoś tym też będzie zszokowany to niech sobie w google szuka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz trendy laseczki przyjmują trujki antykoncepcyjne cały czas bez przerwy i nie mają okresów w ogóle. Promują to "postempowi" ginekolodzy. Może czas wypróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×