Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Myjnia parowa pomyslem na biznes

Polecane posty

Gość gość

Otwieral ktos ostatnio myjnie parową? to rentowny biznes? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam myjnie parową i mogę Ci polecic ten biznes, można kase zarobic, polecam tlyko postawic jeszcze na reklamę, żeby ludzie wiedzieli, ze oferujesz tą usługę. Popatrz tez sobie dobry sprzet, żeby nie trzeb abyło wywalic mnóstwa pieniędzy na naprawy. Ja mam z green steam i trzy lata mijaja i nie było zadnej naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona45
Teraz jest tak naprawdę wiele ciekawych pomysłów na otwarcie nowego biznesu. Widziałam wiele ciekawych propozycji maszyn używanych w dobrej cenie na; https://aukcje.efl.com.pl/ . Może was zainteresuje temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam zakladam klub z kÓrwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteście zainteresowani myjnią parową to sprawdźcie stronę GreenSteam. Mam od nich myjkę- nie załuje zakupu. Prowadzą oni również fajne szkolenia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tą stronę: https://www.zamow-myjnie.pl/ nie jest to żadna konkretna firma ani nic takiego, po prostu taka baza myjni parowych w Polsce. Mają fajną wyszukiwarkę, więc można szybko znaleźć myjnie w swojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoGo21
Jaka będzie opłacalność tego typu biznesu, jeżeli w ofercie typu https://multi-matic.pl/ są mobilne myjnie parowe? Wydaje mi się, że ewentualna inwestycja powinna być przemyślana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ygor

Myjnia parowa to zawsze jakiś pomysł, ale jak w przypadku każdego biznesu potrzebny jest przemyślany plan. Aktualnie przymierzam się do zakupu myjni parowej Fortador, bo słyszałem dobre opinie i widziałam, że teraz jest promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja pod warunkiem, że masz chęci. Wiadomo, że początki trudne. W Greensteam mają chyba specjalną giełdę ofert – zawsze to jakaś opcja na start. No i przede wszystkim polecam sprawdzone urządzenia do tego biznesu – nie ma nic gorsze jak zakup urządzenia które nie działa.
Siedzę w tej branży już ładnych parę lat. Dziś mam pod sobą kilka mobilnych myjek. Przerobiłem już wiele firm i chyba najlepiej wygląda Greensteam. Jako jedyna firma posprzedażowo udziela wsparcia. Mają mega podejście do swoich klientów (może nawet w jakimś sensie partnerów). No i do tego mają Optimę – najlepsza myjka – nie ma lepszej. Sprawdź sobie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×