Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30 czerwca miałam ślub a w rodzinie

Polecane posty

Gość gość

ciągle wrze ..... ślub , wypożyczona skromna sukienka i obiad po ślubie a na nim nieliczni najbliżsi goscie . Reszta rodzini sie piekli i obgaduje ... z jednej strony mnie to nie obchodzi a z drugiej jednak boli ... wiem ze byał na weelach kuzynek i kuzynów ale nie chce sie zapozyczac na wiele tysiecy tylko dlatego by kogos moze zadowolic ... chcemy kupic mieszkanie na kredyt mamy 60 tys wkladu - nie wiem czy starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda ale już bardzo doświadczona seksualnie dziewczyna zrobi wszystko aby zapewnić Ci rozkosz. Seks telefon traktuje jaką ogromną przyjemność, orgazm najłatwiej osiągam słuchając męskiego głosu. Możemy więc zrobić sobie dobrze nawzajem, nie wykluczam też czegoś więcej. Czekam na Ciebie, poznajmy się lepiej:) http://sex-tele.pl/47398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym to miala gdzieś, dla jednych wesele jest okazją do pokazania sie, dla innych ceremonia dla najbliższej rodziny. Ja też planuje ślub u skromne wesele dla tych,którzy na co dzień są ze mną i nie mam zamiaru zapraszać rodziny, z którą się nie kontaktuje i widziałam ich tylko na pogrzebach. Poza tym, młodzi zapożyczają sie, rodzina przyjdzie zezre, wsadzi do koperty tyle, że zazwyczaj wesele się nie zwraca. U mnie ślubów w rodzinie raczje nie ma, a jedyną moja kuzynka, która parę lat temu brała ślub, nawet mnie na niego nie zaprosiła, mimo że było to duże przyjęcie. Dlatego po kij ja mam tych ludzi zapraszać ? Niech sobie mówią co chcą, jakbyś ich zaprosila to pewnie by gadali, że tylko dla pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanowczo wybrałabym mieszkanie niż wesele . I tak pewnie po weselu by gadali ze cos im nie pasowało . Rób swoje a ich miej w dziurce od nosa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×