Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kotek1771

Miękkie paznokcie! Pomocy!

Polecane posty

Gość Kotek1771

Ogólnie mój problem polega na tym że moje paznokcie wyginają sie na wszystkie strony! Kiedy nacisnę nawet delikatnie na paznokcie one się uginają. Kiedy przyłoże paznokcie do stołu i tez delikatnie je przycisnę też się wyginają. To jest strasznie irytujące. Paznokcie wcale nie są twarde. Mają jakieś dołki niektóre opadają i wygląda to strasznie. Mimo że nie raz stosowałam jakieś odżywki to efekt po nich był krótkotrwały. Do tego kiedy maluję sobie paznokcie u rąk lakierem jakimkolwiek to mogę siedzieć nawet 1h i tak one będą mokre. Zostają mi hybrydy choć i tak paznokcie nawet z hybrydami są miękkie i nie wygląda to estetycznie. Jeżeli chodzi o malowanie paznokci wygląda to tak: biorę lakier (czy to szybko schnący czy jakiś polecany przez innych który podobno szybko schnie) i tak nakładam 1 warstwę czekam ok. 20-30 min. Patrzę o pierwsza warstwa jest sucha wiec biorę i maluję kolejna cienką warstwę czekam....czekam...często bywa że czekam nawet 1h i one nadal są mokre! A jeszcze niekiedy pojawiają sie bąbelki powietrza! To wszystko tak denerwuje! Już naprawdę nie wiem co robić! Inne dziewczyny malują sobie paznokcie robią na nich wzorki i tym podobne...a co robię ja? Siedzę i bawię sie miękkim paznokciami i je sobie wyginam. Choć nawet nie muszę sie nimi bawić bo nie ważne gdzie się dotknę ( kubek stół itp) one same się wyginają. Czy ma ktoś jakąś rade? Zna przyczynę dlaczego cos takiego mam? Błagam o pomoc. Ps. Przepraszam za ortografię jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij sie prawidlowo odżywiać. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawidlowe odzywianie to jedno kup sobie witaminy z grupy b albo ogolnie jakies witaminy dla kobiet i do najlepiej odzywke do paznokci malsymalny wzrost ona sprawia ze paznokcie sa wlasnie twarde. Od hybrydy daj in odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek1771
Bardzo dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_lenka
Jesli zalezy Ci na natychmiastowym efekcie wzmocnienia paznokci możesz zacząć używać hybryd i jako bazy uzyc base extra. mi po tym bardzo utwardzily sie pazurki - do tego stopnia ze moglam je nawet zapuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaankakak
spróbuj sobie z opi gel break trójfazowy system regenerjący, który moje paznokcie postawił! Teraz już się nie rozdwajają, a co najważniejsze zniknęły przebarwienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaanakaa
spróbuj sobie z opi gel break trójfazowy system regenerjący, który moje paznokcie postawił! Teraz już się nie rozdwajają, a co najważniejsze zniknęły przebarwienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam taki problem, z tym że ogólnie mi się jeszcze paznokcie rozwarstwialy.. przez rok nosiłam żele, bo nic się nie dało z nimi zrobić, ani witaminy, ani odżywki, no kompletnie nic. . Później zaszłam w ciążę i okazało się ze mam problemy z tarczyca. Biorę leki, hormony w porządku no i paznokcie mega długie i zdrowe jak nigdy.. Czasami problem leży gdzieś głębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniia
Zadbanie o dietę i suplementację na pewno nie zaszkodzi. Ja bym zwróciła jeszcze uwagę, żebyś jednak się nie bawiła tymi paznokciami specjalnie, bo je nadwyrężasz dodatkowo ;) Daj im odpocząć. Odżywki warto stosować, ale trzeba to robić regularnie, a nawet jak są już efekty, to od czasu do czasu można "przypominająco". U mnie dobrze się sprawdziła odżywka unglax niebieska, powinna nadać się też dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy unglaxie dobrze też stosować krem z tej serii, ładnie poprawia stan skórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaana
Zmiana diety i wspomaganie jakimś suplementem powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzie90
Hmm, mialam podobnie, dlatego kupilam odzywke total action 8w1, Eveline. I po problemie ;) wystarczyl jakis miesiac kuracji, zeby wzmocnic pazurki i je utwardzic. Teraz sa wzmocnione, nie łamią się, nie zahaczają. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala56
Revitalum sobie wypróbujcie, to odżywka utwardzająca do paznokci z tego co pamiętam z eveline. Bardzo dobry produkt, mnie udało się odbudować paznokcie po hybrydach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przy hybrydach ladnie paznokcie odzyly. Teraz zamowilam sobie przez aplikacje z semilaca kolejna partie, bo juz kolory mi sie znudzily ;D ale bez hybryd zycia sobie juz nie wyobrazam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzuzannamijak
ja mam twardsze po odzywce utwardzajacej z eveline z diamentami. w ogole mnie nie podraznila, a paznokcie sa bardzo mocne (wczesniej mialam cienkie jak papier). podobno wazna jest tez dieta, wiec to tez warto miec na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łykaj sperme i nie wypluwaj a bedziesz mieć tfarde pazury:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wzmocnienie paznokci zacznij stosować odżywkę Diament z Eveline. Ona działa cuda, a przy tym tak łagodnie działa. Na plus też jest oczywiście cena, bo kosztuje coś koło 10 zł więc to żaden wydatek. Ja regenerowałam tą odżywką paznokcie po hybrydach i szybko je wzmocniła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam takie miekkie , łamliwe paznokcie po hybrydach. Kupiłam sobie odżywkę z Bielendy z serii wegańskiej Bio Vegan Nail Care z olejkiem z konopii siewnych. Na prawdę bardzo skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi przy slabych paznokciach pomogl eliksir od orientany, po regularnym stosowaniu paznokcie byly odzywione i twardsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×