Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek klasa premium

Polecane posty

Gość gość
Do Pani od Barletty- tylko , że ten wózek to nie klasa premium, do tego jest po prostu brzydki :( , ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma z klatki obok ma wózek z tej firmy. Musze ja zaczepić i się zapytać o szczegóły bo tak mi się wydaję, że to ten model o którym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joolz day. Nie tylko dobrze wyglada ale jest na prawdedobrym i funkcjonalnum wozkiem. Tylko dosc drogi ale moim zdaniem warty swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podobają amelisy hugo, nie zdecydowałam jeszcze jaką kolorystykę wybrać bo są naprawdę wszystkie fajne, najbardziej podobają mi się właśnie te które mają dużo bieli, nie będę go używała w jakiś ekstremalnych warunkach więc może się skuszę na taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_Mak
ja oglądałam wózki premium w sklepie bobowózki mają duży wybór, teraz wybieram się po joolza do Łodzi 1.12 bo jest otwarcie nowego sklepu Bobowózki, mają być eksperci z wielu firm i rabaty - więc może ceny pójdą w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam emmaljunge nxt90, super jakosc i bardzo uniwersalny wozek. Oczywiscie pisze z WLASNEGO doswiadczenia. O Cybexie tez myslalam,ale kolezanka,ktora go ma od ponad 4 miesiecy musi teraz na szybko kombinowac inny wozek bo gondola jest za mala!! I maluch sie juz teraz nie miesci,a zima idzie! Polecam nxt90 outdoor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój maluszek przyjdzie na świat pod koniec kwietnia 2018. zrobiłam już rozeznanie i jak chodzi o quinny moodd jest bajerancki, nowoczesny ale spacerówka jest bardzo mała i jak na moje oko wystarczy max dla 1,5 rocznego dziecka - odpada, wiec ja postawiłam na musty evo - spora gondola, obszerna spacerówka, mozna zamowic pompowane koła, do tego fotelik z cybexa i bedzie komfortowo;-) jak chodzi o mutsy a zalezy Ci na "lansie' bardzo fajny jest tez model igo ale conajmniej 1000zł drozszy od evo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Polecam z czystym sercem Bugaboo Cameleon 3 naj lepszy pod wzgledem prowadzenia, ale wymieniłam(bo jednak wygalad przewazyl nad funkcjonalnością) na Cybex Priam bay Jeremy Scott, wozek super, przestronna gondola, teraz juz moja mala jedzi w spacerowce lux i powiem ci ze jest naprawdę luxxx, no i wozek ma szlowa prezencję i jest naprawdę premium, bedziesz zadowolona. Stokke xplory tez mialam, ale jest tak cholernie sztywny , ale i piekny:-))) mi akurat podobaja sie wozki nowoczesne, a nie te wygladajace jak za komuny tupu tutki, adamex i anexy, takze polecam Ci bardzo Cybexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co mam rozumieć przez klasę premium bo nieraz te najdroższe wózki wcale nie są takie dobre i potrafią być awaryjne a to już chyba nie premium? Mam xlander i jestem z niego zadowolona, jakby go nie zaszufladkować to na pewno jest bezpieczny, stabilny i solidny a to przecież najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×