Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek klasa premium

Polecane posty

Gość gość

Co polecacie? Moje oczekiwania: Duża gondola Duży kosz zakupowy Koła pompowane Interesuje mnie naprawdę dobry wózek, cena gra mniejszą rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklepowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie ma nic do powiedzenia w temacie to lepiej nic nie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj Lewandowskich o klase lux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bugaboo cameleon,cena masakryczna,ale wózek naprawdę super,lekki,duży kosz,duża gondola, 2 dzieci w nim wozilam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quinny modd-bardzo fajny,moja siostra kupiła i jest mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu kupować wózek za kupę kasy z bajerami, większość i tak leży w szafie, fajny wozeczek z fotelikiem samochodowym zamiennym z gondolą / spacerówka. Fotelik zaraz poszedł w odstawkę i kupiliśmy inny bo ciężki jak cholera, gondola ok używaliśmy, spacerówkę też zamierzamy kupić inna bo z tą ramą od wózka jest ciężka i zajmuj***agażnik. Do tego to upaprane, użygane, brudne doczyscic się nie da. Lepiej 3 osobne elementy tańsze kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja się nie pytam czy warto z bajerami itd. Proszę tylko o polecenie jakiegoś, słyszałam o różnych firmach- Stokke, Bugaboo, Emmaljunga, Quinny... Chcę wybrać coś dobrego co spełnia ww oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a pewno kup tylko spacerówkę, bo jeśli kupisz 3w1 to będzie ciezszy stelaż. Ja miałam wózek retro, gondola była tak duża, że dziecko o do 8mc spokojnie by pojeździlo, do tego kosz duży ale metalowy więc jak się wjechało w kałuże to co było w nim mogło się ubrudzić. Gondola miała też regulowana pozycję do półleżącej. Ciezki w cholerę. Ale koła i amortyzacja sprawdzały się na każdej drodze i w każdej pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz słuchać rad tylko na to być drogi wózek do lansu to Mercedes robi też wózki ze swoim logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę rad typu po co przepłacać za wózek, bo można taki tani itd. Chcę polecenia dobrego wózka w klasie premium i to wszystko!!! Dziękuję tym, które coś zasugerowały, przeglądam te modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogladalam ostatnio cybex priam lux i naprawde ok.. bede gupowała cały zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle o zakupie Stokke Xplory, wlasciwie jestem zdecydowana na 98%. Moze ktos używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam też o stokke. Stokke trailz mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam Teutonie Mistral S i w sumie to nie wiem czy go polecam choć miał super materiał, z UV, praktycznie się nie brudził, mimo że był był bardzo jasny. Miał przekładaną rączkę, duży koszt, budkę, którą dało się mocno naciągnąć i chroniła dobrze przed wiatrem i deszczem. Firma miała też super serwis. Jednak dla moich dzieci gondola szybko stała się za mała, do tego spacerówka była niewygodna i nieporęczna. Nie wiem sama dlaczego ten wózek mi nie podpasował. Nie miałam do czynienia z wózkami tańszymi, może gdyby było inaczej wychwalałabym go pod niebiosa ;) za to spacerówki maclarena polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić : Inglesina Classica Balestrino ( aktualnie cena około 6000 zł ) ale nie ma on pompowanych kół. Woziłam w nim dwoje dzieci - naprawdę super :) Z innych które rozważałam była Emmaljunga i chyba Bebecar - klasyczny ale ma zwrotne koła - ja akurat wolę klasyczne wózki :) i nie wchodziło w grę ani stokkie ani bugaboo i inne takie cuda na kiju - po prostu nie podobają mi się wózki mydelniczki i jakieś takie ala koszyki sklepowe :) ale to wiadomo kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do sklepu Premium głupia babo i się zapytaj a nie wielce taka bogata a na forum siedzi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W OBI są fajne z miescisz wszystko i zakupy i dziecko i jeszcze Ty usiadziesz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Głupiej babie" dziękuję za głupi komentarz. Emmaljunga tez mi się podoba. A jak ta inglessina działa w terenie?na plaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę te komentarze o wózkach sklepowych nie sa śmieszne. Dajcie sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emmaljunga jest super. Ładny i przede wszystkim wygodny dla dziecka, amortyzacja świetna. Mam teraz przy drugim fziecku8i jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma stokke xplory, jest bardzo zadowlona. Mnie tez sie bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmaljunga nie ma lepszych wózków. Duocombi polecam. Proponuję przejechać się takim wózkiem po sklepie (z wózkami) i wózkiem za 1tyś pln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej wiedźmy z 14:34... a gdzie jest napisane ze to forum tylko dla wyludzaczek zasilkow i menelstwa?! Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to sie nie wypowiadaj. Jedne pytaja o modele wozkow do 1000 zl, a inne o modele z segmentu premium, co w tym dziwnego. Zal ci dupcie sciska? To rusz sie do sensownej roboty kretynko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam stokke xplory, choc nie dpelnia warunku pompowanych kol, o ktorym pisze autorka. Ten model ma kola piankowe, ale ja wlasnie takie wolalam, bo odpada problem ewentualnego przebicia opony i pompowania. Zdecydowalam sie na niego ze względu na moje problemy z kregoslupem, bo mozna sobie wyregulowac poziom na ktorym znajduje sie dziecko w ten sposob, ze wlasciwie nie trzeba sie wcale pochylac (choc tez super wysoka nie jestem, mam 169 cm wzrostu). Fajny material, nie blaknie, latwo sie spiera. Jak dla mnie calkiem zwrotny, nie mialam wiekszych zastrzezen w tym temacie. Czesto bywalam u tesciow nad morzem i nawet po plazy dobrze mi sie go prowadzilo, wiec ne zgodze sie z opinia niektorych, ze to wozek jedynie do rowniutkich wykafelkowanych galerii handlowych. Na poczatku urzekl mnie oryginalnym designem :) ale wiadomo, kazdemu podoba sie co innego. Ja akurat lubie oryginalne samochody i inne pojazdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka745
Przestronne gondole ma marka adamex - http://www.adamex.pl - firma jest godna uwagi. Ich wózki mają podwójne amortyzatory, poza tym producent dorzuca w zestawie sporo rzeczy typu moskitiera, rękawice, przewijak itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wozek widłowy to dopiero oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś z cybexa lub hartan? Ja mam teutonie cosmo ( komplet kosztował 5k) ale nie kupilabym drugi raz tego wózka. Niby ok ale ciężki i nie znoszę go składać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie Joolz Day 2. Ja mam "starego" Daya i bardzo sobie go chwalę. Przede wszystkim super jakość wykonania, fantastyczne prowadzenie, duże koła (dawał radę w śniegu i błocie). Miał też swoje wady, które wielu rodziców zauważało, tzn. mały kosz zakupowy i krótka budka. I właśnie te rzeczy zostały poprawione w "dwójce", więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żurawiałka89
Barletta od Adamexu. Gondola bardzo przestrzenna i głęboka, duży kosz, do tego świetna, sztywna torba, no i oczywiście koła pompowane, zwrotne, bardzo wygodne na różne tereny. Sama mam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×