Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaciel zabrała mi dziewczynę

Polecane posty

Gość gość
17.50 I co w związku z tym? Powinni być tobie wdzięczni po grób? A gdyby ktoś inny ich ze sobą poznał, to by się nie stało, to co się stało? Niefajne jest to, że nie potrafisz się cieszyć szczęściem innych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 18 16
Ty serio byś cieszył, gdyby ktoś Ci taki numer wywinął? Kochałem ją i kocham nadal, a do tego straciłem kumpla. A na dodatek wszyscy mi współczują, uważają że kumpel zrobił mi świństwo. Mi nie jest przyjemnie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą to niezły ten Twój kumpel. Może Cię na wesele zaproszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cieszyłabym się ale też "nie rwałabym na sobie szat" z rozpaczy. Odszedł to odszedł - życzyłabym szczęścia obojgu właśnie dlatego, że kochałam i kocham :) Nie zniosłabym przy sobie obecności cierpiącego "niewolnika", zwróciłabym mu wolność i... nie kupiła po raz drugi nawet gdyby był w promocji :D A współczujących znajomych posłałabym do diabła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Pomyśl że mógł ci żonę odbić i poroże doprawić :-D spoko nie pękaj jakąś koleżankę swojej eks weź na smutek :-D to cholernie działa na dziewczynę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak pisałem, ciągle ich teraz widuję, a znajomi dolewają oliwy do ognia, waląc teksty typu: ale Ci zrobili świństwo, współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Wybierz jej największą rywalkę i będzie Twoja i sukces podwójny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona poza moim kumplem świata nie widzi... Poza tym nie chcę się na niej odgrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
A kto Tobie mówi o odgrywaniu :-D znajdź swoje szczęście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby to takie proste było. Zawiodłem się na ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie myślałem, że takie rzeczy dzieją się tylko w filmach, a to spotkało mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przykra sprawa dla autora, ale nie za bardzo rozumiem teksty o strasznym świnstwie itp. Zakochali się w sobie, może są dla siebie "tymi jedynymi" i mieli poświęcić swoje życie i swoją miłość bo ta dziewczyna poznała autora kilka miesięcy wcześniej? Co innego, gdyby byli małżeństwem, mieli wobec siebie zobowiązania albo jakies poważne plany, albo gdyby ta dziewczyna go chamsko zdradzała. W tym przypadku to po prostu bolesna sprawa, ale oni nic złego nie zrobili, po prostu do siebie lepiej pasują i są ze sobą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 14 59
Te teksty o strasznym świństwie cały czas mówią inni znajomi, gdzie bym nie poszedł to ciągle mi współczują:(. Niestety moją byłą dziewczynę i byłego przyjaciela widuję dość często, bo jak już mówiłem, mieszkamy w małym mieście. Może i lepiej do siebie pasują, ale to nie zmienia faktu, że jest mi zwyczajnie przykro i czuję się oszukany przez nich obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo

Ej stary, zdarza się. Moim zdaniem zachowali się fair i nie zostałeś zdradzony. Nie jechała na dwa fronty najwyraźniej. Jeden związek się zakończył i powstał inny. Ale zawsze tak było i tak będzie. Sam też byś aktualną kobietę zostawił gdybyś stwierdził, że lepiej ci będzie z kimś innym. Ja tak zrobiłem również zostawiając kogoś. I kobieta, którą kocham również nie wybrała mnie tylko kogoś innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×