Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Irin

Łóżeczko dostawne, tradycyjne, kołyska. Co wybrać

Polecane posty

Gość Irin

Dziewczyny! Za kilka miesięcy zostanę mamą (po wielu próbach!). Powoli zaczynam się rozglądać za mebelkami dla maleństwa, sprawdzać ceny, ale prawdę mówiąc wybór jest ogromny, a moje pojęcie o macierzyństwie i potrzebach maluszka -zerowe. Łóżeczko dostawne, tradycyjne, kołyska - co wybrać? Co wybrałyście, czy byłyście zadowolone? Jakie są wasze doświadczenia? Nie chcę spać z dzieckiem w łóżku, za bardzo "wędruję" we śnie. Z obserwacji koleżanek-matek jasno wynika, że tradycyjne łóżeczko zastępowało kosz na zabawki i akcesoria, bo przez co najmniej pierwsze pół roku dzidzia lądowała w ich łóżkach. Maluchy trafiały do łóżeczek, gdy już raczkowały lub próbowały stawać, a więc wymykały się z łóżek... Pomyślałam sobie, że może łóżeczko dostawne będzie dobrym pomysłem, ale przecież są malutkie! Pół roku i trzeba będzie się rozglądać za nowym. Podobno trudno kupić do nich materac, prześcieradła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tradycyjne ... reszta to niepraktyczne wymysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tadycyjne, bo przede wszystkim starcza na bardzo długo więc warto zainwestować w porządne. Kołyski, dostawki to bajery na krótko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolyska na kolkach jest przydatna np do salonu jak na gorze masz lozeczko. Inaczej bez sensu. Lozeczko dluzej ci sie przyda my wymienilismy na 160×80 jak syn mial poltora roku bo w 120×60 byla juz ciasnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy lozeczko dostawne (90 cm). Corka ma 11 miesiecy i jeszcze spokojnie sie mieści. Mamy jeszcze łóżeczko 140x70 z funkcja tapczanika w pokoju malej. Dostawne kupilismy bo okazalo sie bardzo praktyczne przy kp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też koleżankę co wolała turystyczne od tradycyjnego, bo dziecko w późniejszym okresie strasznie się wierci i obija o szczebelki, ale w ja jestem za tradycyjnym, bo dziecku łatwiej wstac czy w ogóle ćwiczyć wystawanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie warto zdecydować się na tradycyjne łóżko. My ostatnio z żoną kupiliśmy synkowi łóżko z szufladą. Jak przeczytałem na stronie http://versito-sklep.pl/ jest to nadal bardzo popularne łóżko dziecięce. Odznacza się funkcjonalnością z uwagi na połączenie łóżka z szufladą - można dzięki temu zaoszczędzić trochę wolnego miejsca w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodniej kupić dziecku łóżeczko i do tego materac do łóżeczka http://www.krodi.pl/materace_dla_niemowlaka są naprawde fajne, antyalergiczne, oddychające no i posłużą długo, dziecko powinno mieć swoje miejsce w łóżeczku i spać samo, wtedy tez rodzicom spi sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mogę dostać duże łóżko całkowicie ogrodzone dla maluszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy na początku dostawkę do łóżka Next2me dream od Chicco, bardzo wygodne rozwiązanie. Miałam dziecko obok siebie, ale we własnym łóżeczku. Bez wstawania mogłam sprawdzić czy jest przykryte i nakarmić, bez większego rozbudzania. Wygodne było też to, że jeden bok łóżeczka można niezależnie podnieść, żeby było pod kątem. Takie ustawienie przydało nam się na początku, gdy mała ulewała lub miała katarek. Ten model mamy sprawdzony i jest on godny polecenia, dla Twojej i maluszka wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisa

Ja mam łóżeczko Theo z Lionelo, jak chcecie coś w dobrej cenie to się nada, jest i tak lepsze niż nie jedno łóżeczko w wyższych cenach. Ma bardzo miękki materac, funkcjonalny boczny przybornik, u nas sprawdza się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×