Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabezpieczenie tarasu

Polecane posty

Gość gość

Zamówiłem właśnie drewniany taras i poszukuję informacji czym go zabezpieczyć ? Mam obawy, że w markecie zaproponują mi to co im nie schodzi. Niemniej wielu znawców tematu poleca Olej do drewna – jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Bondex
Witaj. Fachowcy mają rację – do zabezpieczenia tarasu niezbędne będzie olejowanie. Jednak, aby zrobić to prawidłowo należy wybrać odpowiedni produkt, który zagwarantuje wysoką jakość i ochroni drewno na długi czas. Doskonałym zabezpieczeniem okaże się z pewnością Bondex Extreme Oil, który polecany jest szczególnie do tarasów, parkietów i mebli ogrodowych. Wśród wielu fachowców jest to ceniony preparat, który zapewni drewnu wyjątkową trwałość powierzchni, chroniąc przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, promieni UV i wody (także zawierającej chlor). Poza tym tworzy efekt anty-poślizgowy, co sprawa, że doskonale nadaje się do dekorowania i ochrony drewnianych tarasów. Pozdrawiam serdecznie, Ekspert Bondex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też się zdecydowaliśmy na olejowanie tarasu, podobnie jak podłóg w domu. Powierzyliśmy to firmie Klinika Parkietu, która też podłogi montowała. Powiem Ci, że taras już użytkujemy drugie lato i podłoga ma się świetnie, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opcji jest kilka, jedną z nich jest olej. Osobiście jednak wolę lakier - teraz są takie preparaty, że super chronią przed różnymi czynnikami. Poczytaj sobie o lakierowaniu np. tu http://www.klinikaparkietu.pl/oferta/lakierowanie-podlog. Wystarczy dobrze dobrać lakier, a będziesz się cieszyć piękną podłogą przez długie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że podstawa to dobra impregnacja - olejowanie albo lakier, chyba też woskiem można zabezpieczyć :) A o firmie Klinika Parkietu słyszałam, znajomym układali podłogi w domu, byli bardzo zadowoleni z wykonanej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erwkk23
W zakresie materiałów betonowych na pewno warto pomyśleć nad środkami proponowanymi przez Pozbruk, które spokojnie poradzą sobie z chwastami, zabrudzeniami i karbonizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×