Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Ola

Program unijny

Polecane posty

Gość gość Ola

Witajcie. Mam duzy dylemat. Prawie 4miesiace temu zapisalam sie do programu unijnego. Podpisalam papiery, ktorych kopii do domu nawet nie dostalam, nie mowiac o danych adresowych ktore mialam podac na zajeciach, ktore mialy sie niebawem odbyc. Minely 4miesiace zawieszenia, mowia prosze czekac za info. Czy moge zrezygnowac z takiego projektu ?bez szkody finansowej? Czekam. To dlamnie bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest za projekt? to jest szkolenie ze stażem moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Tak, dokladnie. Szkolenie, a potem staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja robiłam coś takiego:) obecnie jestem na stażu. rozumiem że oni mają Twoje wszystkie dane i nr konta do wypłaty stypendium szkoleniowego też? to sprawdz konto :D Ja ani pół dnia nie byłam na szkoleniu,lista obecnośc****arafka lewa szkoleniowca. Gdzieś po 5-7 mc przeglądam wyciagi z konta i się zastanawiam za co było to 300 z hakiem.I doszłam.Za szkolenie,no to myśle niech certyfikat dają ,odszukałam nr i dzwonie,certyfikat dosłany,no to ide dalej i pytam o staż ,oni ze ok i gdzie ja bym chciała ,to mówie że tu i tu,mówisz i masz.Po dwóch dniach dzwoni babka i mówi że tam i tam mam od czerwca staz za 1300 netto pluz zwrot za dojazdy. Staż w zawodzie ,a nie w tym z czego sie szkoliłam ,tak a propos haha. To był program 30 + dla kobiet z terenów wiejskich. Im zalezy zeby ludzie sie "szkolili" i stazowali bo przeciez unia płaci i oni tez coś z tego dziubną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc skontaktuj sie z nimi ,zabajeruj coś i niech Cie na staż dają (jak chcesz rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×