Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 2 plus 2

Okulista dziecięcy Siedlce

Polecane posty

Gość Mama 2 plus 2

Mamusie czy macie jakiegoś godnego polecenia okuliste z Siedlec z dobrym podejściem do dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 2
Może jednak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim maluchem chodzę tutaj http://as-med.com.pl/ i gorąco polecam ;) nie ma opóźnień w wizytach więc dziecko nie męczy się na korytarzu :) Na wizyty też czeka się nie dłużej niż kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat mogę polecić w Gliwicach, jakby ktoś szukał namiarów. Chodzę z synkiem do www.nemezis.net.pl i bardzo sobie chwalę to miejsce. Fachowa opieka i doskonałe podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kremonka88
Z kolei od siebie moge polecić panią dr Monikę Dzięgielewską z Warszawy, która własnie jest okulistą dziecięcym. Ma ogromne doświadczenie oraz świetne podejście do pacjenta , zwłaszcza tego najmłodszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benjaminka55
Panią dr dzięgielewska to najpierw bardzo dobrze kojarzyłam z telewizji a dokładniej z programów śniadaniowych ;) Mialam tą przyjemnosć byc z dzieckiem u niej na wizycie . Córka jest w trakcie leczenie amblyopii i moge powiedzieć ,ze rożnica jest przeogromna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenada22

W Dzięgielewska instytucie Oka w Warszawie mojej córce wykluczono siatkówczaka, choć wszystko na to wskazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolarExpress
Dnia 10.06.2019 o 11:41, Gość grenada22 napisał:

W Dzięgielewska instytucie Oka w Warszawie mojej córce wykluczono siatkówczaka, choć wszystko na to wskazywało.

Dzięki odpowiedniej diagnozie z kolei mój syn miał tutaj operację zaćmy wrodzonej. generalnie to nikt nie dawał szansy mojemu synowi. Właściwie to skazano go już że nie odzyska wzroku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×