Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

DepoProvera a wypadanie włosów.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od 6 lat stosuję zastrzyki Depo-Provera. Na początku bardzo sobie chwaliłam. Nie czytałam ulotki, a to był błąd. Teraz po tylu latach widzę pewne rzeczy które działy się w tym czasie, a ja ich po prostu z tym nie łączyłam. Np. przybierałam na wadze i choć żywiłam się skromnie i zdrowo, to waga bardzo słabo spadała. Miewałam dziwne stany, opisane w ulotce jako depresyjne. Nie łączyłam tego z zastrzykami, ale choćby po czytaniu forów internetowych w tym temacie, zauważyłam że takie stany miało mnóstwo dziewczyn. Jeden dzień euforia, kolejny dzień nie chciało się żyć. I teraz najgorsze - wypadanie włosów. Przez ten czas 6 lat przerzedzały mi się ale nie tak gwałtownie, ostatnie miesiące lecą jak szalone :( W ulotce jest napisane "łysiene", jako możliwy skutek uboczny spośród kilkunastu innych objawów. I teraz nie wiem czy to nie jest wynik stosowania tych zastrzyków. Czy któraś z Was też borykała się z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c.d Kolejny zastrzyk za 2 miesiąc i chyba zrezygnuję. Biorę lek na porost włosów który zapisał mi lekarz ogólny, wciera się go w skórę głowy, jestem umówiona do dermatologa itp. Także zajęłam się tym problemem, ale ciągle jeszcze zastanawiam się czy to nie skutek zastrzyków. Nie jestem w stanie teraz nawet zbadać poziomu hormonów, bo nie mam cyklu :( (miesiączka podczas stosowania Depo zanika) a jak wiadomo część hormonów bada się w określonych dniach cyklu. Jak odstawię Depo, to miesiączka może nie wrócić nawet przez 5 mies. więc dalej nie będę w stanie zbadać poziomu tych hormonów. Jestem trochę załamana. Czy borykała się któraś z Was z takim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×