Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam nadwage. Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość Limanga

Ja lubię soki kupowane w sportfoodsoki.pl – bardzo smaczne i pożywne. i mi pomogły schudnąć bo są sycącę i nie chce sie jeść po nich. No i mają dobry skład – a to bardzo fajnie ze można coś wypić smacznego i zdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

I tak spamy zepsuły topik ... czy wy myslicie ze tutaj siedzą grube, głupie i naiwne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Miałam ten sam problem, duża nadwaga, słaba silna wolna i jeszcze dużo wysiłku a brak efektów. Zrobiłam badania, okazało się, że powinnam unikać wielu produktów które do tej pory były na porządku dziennym i zaczęłam stosować dietę tzw. Pudełkową. Ale się nie zawiodłam, WygodnaDieta, zdała egzamin. Do tego ćwiczenia i na efekty nie musiałam długo czekac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Magda napisał:

Miałam ten sam problem, duża nadwaga, słaba silna wolna i jeszcze dużo wysiłku a brak efektów. Zrobiłam badania, okazało się, że powinnam unikać wielu produktów które do tej pory były na porządku dziennym i zaczęłam stosować dietę tzw. Pudełkową. Ale się nie zawiodłam, WygodnaDieta, zdała egzamin. Do tego ćwiczenia i na efekty nie musiałam długo czekac 😉

Trzeba mniej w p i e r d a l a ć a nie jeść diety pudełkowe, które są robione z przeterminowanych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Soorry ale naprawdę są dobre diety - ja moje "pudełka" z Wygodnej diety sobie chwalę. posiłki są super, świeże i często urozmaicane! Więc zależy po prostu co się wybiera, a ja np stawiam na jakośc przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.09.2019 o 21:24, Gość Annkana napisał:

Soorry ale naprawdę są dobre diety - ja moje "pudełka" z Wygodnej diety sobie chwalę. posiłki są super, świeże i często urozmaicane! Więc zależy po prostu co się wybiera, a ja np stawiam na jakośc przede wszystkim.

też nie zauważylam by mi w wygodnej diecie cos nieświeżego podawano, mam na rano podstawione pod nos, nie martwie sie posilkami prze caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Tylko dobrze dobrana dieta i aktywność fizyczna mogą pomóc zrzucić zbędne kilogramy. Polecam poradnię dietetyczną NA TĘCZOWEJ we Wrocławiu. Dzięki nim zrzuciłam 15kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zaczełam się dużo ruszać i patrzeć na to co jem. i zdecydowałam sie także na wprowadzenie warzyw i owoców. i idealnie sie do tego nadają soki sportfood - smaczne i bardzo sycące. jestem zadowolona z nich i tego że mi pomagają wagę utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×