Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZusmiechemNaPowaznie

Ona po 40, on pare lat przed 30

Polecane posty

Gość ZusmiechemNaPowaznie

Witam, Temat moze troche TABU, moze nie dla wszystkich. Ale z racji ze jestesmy na forum to wszyscy jestesmy w mniejszy lub wiekszy sposob ANONIMOWI, co tez podkreslam aby Ci ktorzy boja sie o tym mowic badz sie wstydza mogli sie wypowiedziec na ten temat :) Pewnie wiekszosc z Was mysli sobie, nastepny mlody desperat napisal posta zamiast wyjsc z domu i rozejrzec sie za tym co mu sie podoba.. Nie interesuje mnie jakikolwiek sponsoring ze strony zenskiej, lecz stala znajomosc czy tez przyjazn z osoba starsza od siebie, najzwyczajniej w swiecie podobaja mi sie dojrzale kobiety. Moze cos o sobie,pracuje i caly czas rozwijam sie zawodowo, sport nie jest mi obcy, jakies hobby tam mam ;> pasje takze , mam sie dobrze i jestem szczesliwy-a to chyba najwazniejsze ! :) Moj temat odebrac mozna na wszelaki sposob, ja aczkolwiek wyrazam chec nawiazania kontaktu z kobieta, dlaczego tutaj ? Tak samo jak jakikolwiek portal randkowy, tak samo mysle i to forum jest miejscem na to odpowiednim, kwestia jest tylko to kto aktualnie czyta moj wpis. Pozdrawiam, K. adres mailowy zalozylem przed chwila poniewaz prywatny zawiera nazwisko, a tego nie lubimy odrazu przeciez ujawniac :) tylkokontaktowy@o2.pl Za krytyke ze szczerego serca dziekuje- "ubogie zycie prywatne" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×