Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moi drodfzy czy zna ktoś może zespół Omega Music i może coś o nich napisać

Polecane posty

Gość gość

Witam . Potrzebuję opinii na temat zespołu Omega Music . Ponieważ będą grali u mojej przyjaciółki na weselu a ona biedna zaczyna się denerwować czy dokonała dobrego wyboru . Pozdrawiam i czekam na info Iwona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół naprawdę znakomity!:)) Mimo, iż mieliśmy małe wątpliwości, ponieważ nie było okazji bawić się wcześniej na weselu z ich udziałem, to jednak ekipa okazała się genialna i oprawa naszego wesela wypadła świetnie! Goście bawili się kapitalnie. Wszystkim gorąco polecamy Zespół OmegaMusic ! Polecam A co do przyjaciółki to może być spokojna taki zespół można wziąć w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniała muzyka, fantastyczne zabawy, Wodzirej pierwsza klasa! IDEALNIE, PROFESJONALNIE, na MEGA WYSOKIM POZIOMIE! Poleceni przez znajomych, poleciliśmy ich kolejnym. Z zespołem Omega Music bawiliśmy się na co najmniej 4 weselach!! Za każdym razem świetna zabawa, super zabawy i oprawa muzyczna całości na bardzo wysokim poziomie. POLECAMY i dziękujemy za wszystkie atrakcje :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Omega Music jest rewelacyjny:-) Świetnie grają, pięknie śpiewają. Repertuar potrafią bardzo dobrze dopasować do gości, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawią. Serdecznie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta baba śpiewa jak zażynany świniak. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nimi zawsze jest miła atmosfera. Bardzo nam się podobało jak i również gościom. Bardzo ciekawe zabawy.Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny zespół który mogę każdemu polecić z czystym sercem ! bardzo kulturalni, umiejący rozkręcić wesele więc nie trzeba wodzireja Teraz znajomi będą korzystać z ich usług więc mówi to samo za siebie. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół godny polecenia! Każdy kto był na naszym weselu do tej pory podkreśla, że był super !!! świetna oprawa wokalna, super konkursy, które rozbawiały gości do łez! współpraca od początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze, dograny każdy szczegół sprawił, że nie musieliśmy się martwić co dalej... Jeśli się jeszcze zastanawiacie to nie róbcie tego dłużej tylko dzwońcie i dogadujcie termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×