Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aranżacja samodzielnie?

Polecane posty

Gość Lavenda

My z mężem sami aranżowaliśmy nasze mieszkanie. Było dużo pracy, ale i dużo frajdy. Podzielę się naszym odkryciem, które znaleźliśmy podczas szukania inspiracji na ściany - wyłożyliśmy niektóre klinkierem od King Klinker. śmiało polecam, bo to bardzo fajny produkt. I uniwersalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klinkier fajna rzecz. Bardzo praktyczne rozwiązanie. Ja z kolei ścianę nad blatem w kuchni wyłożyłam płytkami marokańskimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina

ja bym nie urządzała samodzielnie, tzn można ale nigdy nie wyjdzie to tak idealnie jak przy pomocy doświadczonego archietkta. Ja z mężem podjęliśmy współpracę z Architetto. bardzo sie cieszymy, teraz wszystko jest na swoim miejscu i tak jak powinoa być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik Ślązak

Zdecydowanie się zgadzam, choć ja dla odmiany rekomenduję moich byłych architektów z Decoroom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza c

Oj, można zatrudnić kogoś, ale wierzcie mi, że można zrobić to samemu. Mi udało sie zaaranżować mieszkanie bez wiekszych problemów i źle to mi to nie wyszło. Fakt trochę wspomagałam sie inspiracjami i poradami, które przeczytałam na blogu slf24.pl. Znajomi twierdzą, że fajnie zrobiłam i każdemu podoba sie to połączenie nowoczesności ze stylem skandynawskim. Tak swoją drogą to polecam te artykuły bardzo fajna i pouczająca lektura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja osobiście bym się w samodzielna aranżację nie bawiła. Sporo wkładu, pracy itd. a można to zrobić w mig, idąc do profesjonalnego biura. Tak też zrobiłam ja z pomocą krakowskiego biura DD Projekt - efekt jest świetny, kieszeń wcale nie chudsza, a ja mogłam odpoczywać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×