Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaulinaKk

Czy krwawienie potwierdza brak ciąży w 100%?

Polecane posty

13 lipca w czwartek byłam u ginekologa który stwierdził że widzi jakiś pęcherzyk i jeśli to ciąża to ma max. 2 tyg. 14 lipca dostałam krwawienia ale innego niż miesiączka-mniej obfite,bez skrzepów i krew miała inną barwę-jasnoróżową i trwało krócej niż miesiączka bo 3 dni zamiast 4. Czy to oznacza że ciąży napewno nie ma? PS. Testy ciążowe wychodziły negatywne. Od około tygodnia dziwnie się czuje- kłuje mnie w bokach i mam takie jakby uczuce ciągnięcia. Kiedy najlepiej wybrać się na ponowną wizyte do giekologa? Poczekać do następnej miesiączki którą mam mieć za około 3 tygodnie czy iść w najbliższy czwartek. Jesli to ciąża to nie chciałabym żby lekarz coś uszkodził podczas badania ginekologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby co on ma BADANIEM uszkodzic? nienormalna jestes? to lekarz nie rzeznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie znam się. Nie mówię że nie pójdę tylko poprostu boje się bo różne przypadki się zdarzają a to tak naprawdę będzie mje drugie badanie. Pytam tylko o wasze zdanie bo myślę że znajdą się tutaj bardziej doświadczone osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ci nie zrobi, nie pierdziel jak opętana. idz do tego lekarza, a nie wysysasz sobie bzdury z palca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pomoc :) ale czy odrazu trzeba tak ostro...skoro nie byłam pewna to zapytałam a w tym chyba nie ma nic złego więc po co odrazu się denerwować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w******jace sa wieczne tematy typu TO CIAZA? MOGE BYC W CIAZY? JAKIE SA OBJAWY CIAZY.. i tak 40 razy w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.12 to nie czytaj ich proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniekąd jestem do tego zmuszony, bowiem tępe staraczki działy mylą... Dobrze, że natura działa i nie pozwala się takim rozmnażać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PaulinaKk dziś Dlatego, że za bardzo się starasz. Założę się, że rzuciłaś już pracę, nie myjesz się, nie depilujesz, a dni ci mijają na badaniu temperatury i konsystencji śluzu, od czasu do czasu, kiedy uznasz, że jest w cyklu czy innym g*****e, popuszczasz brudnej szpary swojemu dawcy (w twoim mniemaniu, bezrozumnej kupie mięsa wyposażonej w plemniki). Teraz patrz na te wszystkie, ciężarne Karyny. Żadna nie chcę, a każda zaciąża. :D Przypadek? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lepiej się nie zakładaj bo przegraną masz jak w banku ;) Skoro nie rozumiesz o co chodzi to po co komentujesz? To własnie ty pokazujesz jak bardzo ciekawe życie masz skoro siedzisz przed monitorem i hejtujesz innych wmawiając sobie coś co nie ma miejsca. Każdy dzień mija mi na pracy więc nie wmawiaj sobie czegoś czeo nie wiesz. Po to chyba jest ten portal aby w razi potrzeby poprosić o pomoc. Skoro cię ten temat nie dotyczy i tak gryzie w oczy to po co wchodzisz i czytasz. Miłego i SPOKOJNEGO dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×