Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co na prezent dla 6 letniej dziewczynki

Polecane posty

Gość gość

Jakieś. Pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 6 latke. Lubi trolle i lego friends. Fajnym prezentem byly ostanio np. rolki, strasznie sie z nich cieszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hulajnoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klocków trochę ma ale wszystkie nie w poszanowaniu jeden tu drugi tam. Hulajnoge tez ma rower rolki barbie na rowerze z samochodem i pomyślałam że może domek dla lalek.barbie ? Wiem że nie ma ale jaki ? Znalazłam na allegro za 299 zł całkiem fajny ale nie wiem czy wymiarowo będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy co lubi, moja 6 latka uwielbia lego friens, ma większość dostępnych zestawów o buduje z pasją, bardzo lubi zabawy domkiem playmobil z ludzikami, lubi zabawy petshopami, wszelkie domki itp do nich. Myślę, że domek barbie może być ok jeżeli lubi barbie,moja się fajnie bawi, domek mamy wprawdzie taki inny niż obecne, składany, ale fajnie wyposażony i lubi te zabawy. Fajna może być też jakaś gra, coś plastycznego, edukacyjnego, zegarek. Wszystko zależy od dziecka, może zapytaj o czym marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jej pytałam to wymyśla jakieś głupoty nie szło się z nią dogadać. W końcu się dowiedzialam i powiedziała ze domek dla lalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj czegoś na https://godanparty.pl/ . Mają nie tylko stroje, ale też wszelkie elementy do przygotowania przyjęcia. Są to głównie balony, świeczki, słomki itp. U mnie dzieci są zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropladeszczoo
a moze kolorowy zegarek? frajda i przy okazji nauczy sie wskazowek, jesli jeszcze nie zna ;) widzialam fajne Xonix, takie kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animatorka12345
Maskotka? Książeczka? Fajnie jeśli będzie z jej imieniem, bo pewnie zacznie za niedługo czytać (albo już umie) i ją to będzie cieszyć. Albo w ogóle bajka z jej zdjęciami? Znasz to: https://www.booksle.pl/prezent_na_urodziny_8,6 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że moja córka też ma 6 lat i na tegoroczne urodziny kupiłam jej rower 🙂 Od dłuższego czasu marzyła o własnym, rożowym rowerze, więc nie mogłam przejść koło tego obojętnie. Koniecznie sprawdźcie sobie ofertę sklepu takwiele.pl Poza rowerami znajdziecie tam również hulajnogi i wiele innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×