Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nika_wu

Prywatna opieka medyczna w Warszawie

Polecane posty

Gość nika_wu

HEJ, zastanawiam się nad skorzystaniem z prywatnej opieki medycznej i wlasnie robie research, od jakiegoś czasu leczę sie u ginekologa na nfz, ale średnio mi odpowiada taka opieka lekarska... klauzula sumienia i inne ciekawe ograniczenia… Polecacie placówki, w których można skorzystać z jednorazowych wizyt lub wykupić jakiś pakiet medyczny z fachową opieką? Zawsze leczyłam się na fundusz i zastanawiam się jak wygląda jakośc takich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja mam taki pakiet w lux med i jestem bardzo zadowolona , mam dobrą opiekę lekarzy i ogólnie wszystko mi u nich odpowiada. Zajrzyj sobie na ich stronkę, może znajdziesz i dla siebie coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie odpowiada ci obecna opieka lekarska to faktycznie najlepiej będzie zmienić lekarza i może przetestować prywatnie... W końcu na zdrowiu nie ma co oszczędzać, a lepiej się czuc komfortowo u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumelka
ja mam abonamanr medyczny w Lux Medzie, jak potrzebuję isc na wizytę do lekarza to nigdy nie ma problemu, pełęn komfort, że w razie czego to z dnia na dzięń trafię do wybranego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiawiciak
Miałam taki sam problem jak ty i umówiłam się na wizytę testowo do szpitala Medicover. Byłam na tyle zadowolona, że leczę się tam już od kilku miesięcy, zauwazylam ze nie wroce już do NFZu jeśli chodzi o ginekologie, bez porównania w Medicoverze jest lepiej. Przede wszystkim lekarze są mili, pomocni i widać, że dbają o pacjenta- zależy im na postawieniu trafnej diagnozy i wyleczeniu. Opieka jest kompleksowa i na wysokim poziomie- właśnie takiego czegoś szukałam, dlatego polecam, wygugluj sobie adres w Warszawie i kontakt do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam co nieco o medicoverze jako szpitalu i to rzeczywiście placówka funkcjonujaca dobrze, na poziomie. Siostra leczy tam się z mężem i na wizyty umawia się bez problemu, lekarze zawsze skorzy do pomocy. A wizyty- przebiegają w miłej spokojnej atmosferze, bez poczucia pośpiechu. U nas w rodzinie już mało kto korzysta z placówek państwowych, gdzie pacjenta traktuje się jak intruza…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_wu
Dzięki, w takim razie sprawdzę medicover, mam nadzieję, ze będzie ok :) pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci polecam gorąco enel-med, bardzo dobrych mają ginekologów. Sama najpierw chodziłam na Puławską prywatnie, tzn. bez abonamentu, ale od 4 miesięcy jakoś, płacę abonament i bardzo jestem zadowolona, bo przebadałam się za wszsttkie czasy ☺ No i oprócz gina, masz wtedy wszystkich specjalistów pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaX
Daj spokój, ginekolog na nfzet to kpina! Ja mam akurat z pracy abonament tez w EnelMedzie i korzystam z wizyt już od dawna. Nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam w państwowej przychodni. A, moja koleżanka z pracy prowadzi właśnie ciążę tam i z tego, co opowiada, to naprawdę bardzo o nia dbają. Najlepiej samej sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurelia77
Ja jestem pod opieka enel-medu w Katowicach Pani "Ewelina Sieroń-Kałuża zawsze potrafi pomóc mi przy moich problemach, fajne jest to że mozna wtedy zadzwonic kiedy się tylko potrzebuje a oni Ci pomoga popatrz czy jest u Ciebei ta sieć prywatnych placówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam już od lat z CMD w Warszawie - wiele placówek, nie mam problemu z tym, że do lekarza mi nie po drodze, wizyty w terminach, rejestracja przez internet, duży wybór lekarzy różnych specjalizacji. Jakbym miałam czekać na NFZ na wizytę, to mogłabym jej nie doczekać, a tu wszystko szybko i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaWolska
Zgadzam się z poprzedniczką, także jestem pod opieką enel-medu w Katowicach oraz Pani dr Ewelina Sieroń-Kałuża złota kobieta, zawsze mogę liczyć na jej pomoc jak nie osobiście to telefonicznie, jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Lux Med. Mają dużo placówek, wizyty można umawiać sobie telefonicznie i on line na Portalu Pacjenta. Lepiej korzystać z tego portalu bo czasami ciężko się dodzwonić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WW2

ja polecam rewelacyjną przychodnię prywatną www.tommed.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z pakietu w Lux Med. Dodatkowo skorzystałam z okazji i dokupiłam sobie pakiet stomatologiczny Komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×