Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co jeść i pić żeby wyglądać młodo?

Polecane posty

Gość gość

jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci czego nie jeść i czego nie pić. Przede wszystkim nie jeść mięsa. Cukru. Produktow odzwierzęcych; jogurtu, sera, masła Nie pić mleka. Kawy. alkoholu, przetworzonych soków, napojów gazowanych Tyle wystarczy, jeśl nie będziesz wyglądać młodo, to chociaż będziesz zdrowy- a :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12:21. Czyli pic tylko wode i jesc eko-malinki? Z calym szacunkiem, ale trzeba byc nic nie robic w ciagu dnia tylko szukac produktow ktore mozna zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A herbate mozna czy tez nie bardzo? :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.37 z całym szacunkim..trzeba jedynie głębiej zainteresować się tematem i wysunąć wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze do listy dorzuce jajka i czarna herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ja sie nie zgodze, bo organizm potrzebuje bialka i kreatyny a te wystepuja wlasnie w miesie... oczywiscie trzeba uwazac na pochodzenie miesa i lepiej zjesc 100 g dobrej jakosci niz 1 kg z biedronki... dodam jeszcze ze nalezy jesc owoce i warzywa bogate w wit.A, pic duzo wody i/lub nieslodzonej herbaty ziolowej (mniej owocowych), przebywac na swiezym powietrzu, uprawiac Sport (ale rowniez nie przesadzac), chronic skore przed promieniowaniem slonecznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujmy sie, jak ktos pracuje i prowadzi dom, a do tego ma inne normalne obowiązki to nie wyzyje na bialej herbacie, hummusie, soi i eko bananach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.47 milony ludzi żyje na diecie wegańskiej i mają się świetnie, jak już zaczniesz to nie będziesz chciała wrócic do tego, co dziś uważasz za norme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale dlaczego mialabym wogole zyczynac? jesli ty jestes veganka to twoja sprawa, ale nie wypisuj glupot, ze tylko odzywianie vege jest zdrowe, bo to nie Prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak na marginesie, jako nastolatka bylam wegetarianka... i jakos mi sie znudzilo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jeść miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.10 wygospodaruj troche czasu, usiądź w ciszy i z uwagą obejrzyj ten film. Jeśli jesteś osobą inteligentną, tefleksyjną będziesz zaciekawiona tematem bo jest dla wszystkich bardzo ważny http://m.cda.pl/video/570570a2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siemie lniane i jesc olej np kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.1o Myślę, że jest bardzo zdrowe. I świetnie wplywa na ogólny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zbilansowana dieta zawierajaca produkty pochodzenia zwierzecego (w tym miesa) tez jest zdrowa... nie rozumiem dlaczego ludzie zawsze probuja przekonac innych do tego, ze tylko to co oni robia jest prawidlowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.51 może nie myślą wyłacznie o sobie, są empatyczni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta niskocukrowa (poczytaj o glikacji białek), bogata w zdrowe tłuszcze i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasza jaglana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co wygladac młodo ? Wole jesc by wygladac zdrowo :) I byc jak najdłuzej zdrowa ! Zadnych skrajnych diet, zadnej przesady..Zadnych modnych zalecen ,zadnej jedynie słusznej diety.. Mi jest łatwo :) Nie mam pszennego brzuszka, nie szkodzi mi mleko ani mieso. Nie mam alergii czy nietolerancji. Zawsze jadlam wszystko nie kierujac sie modami na cukier fe, gluten fe, białko fe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.49 a w jakim wieku jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziutka0
Ja staram się odżywiać zdrowo oraz wprowadziłam w swoje menu produkty bezglutenowe. I znalazłam sklep. Ogromny wybór wśród produktów bezglutenowych widziałam na stronie http://staropolskagaleriasmaku.pl/zywnosc-bezglutenowa,423,0.html . Słyszałam, że jest to naprawdę rzetelny i na wysokim poziomie sklep ze zdrową żywnością. Sama planuje dokonać u nich zakupu, ale udam się akurat do jednego z ich sklepów w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że nie pić mleka to i owszem (mam na myśli krowie), ale zrobić jogurt z mleka krowiego na dobrych bakteriach to już cenna rzecz dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo89
Ponoć jesteś tym czy jesz. Ja bardzo uważam na skład produktów, które kupuję. Często w maśle prawie w ogóle nie ma masła. KOstki rosołowe, to jakas tragedia. Jedyne co z gotowców,to buliony Krakusa w butelce. Ich można spokojnie używać. O wszelkich sztucznie barwionych napojach nie będę wspominał.Lepiej kupić sok 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta

Wystarczy umiarkowana dieta i dużo ruchu. W swojej diecie wykorzystuje soki owocowo-warzywne. Piję codziennie soki jako uzupełnienie diety wg. porad www.terapiasokami.pl/odmladzanie-komorek. Do tego biegam, jeżdżę na rowerze i pływam.  Mam super zdrowie dużo energii i młody wygląd. Generalnie ludzie za dużo  i za szybko jedzą, prowadzą siedzący tryb życia i nie radzą sobie ze stresem. Warto ćwiczyć jogę czy uprawiać sport. Ograniczyć spożycie mięsa, używek i słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

zeby wygladac mlodo trzeba jesc wszystko co zawiera chrzastki=kolagen, nie mowie o miesie z biedry, ale sloninka ze wsi, galarety, parowki

napoje tylko woda albo ziola

zero nabialu

duzo warzyw z ogrodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

no i zdrowy tluszcz - orzechy, oleje np. lniany

owoce raczej sezonowo, mozna mrozic np. truskawki na zimowe koktajle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×