Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milostka

vlogi rodzinne parentingowe

Polecane posty

Gość milostka

Hej wszystkim, przeszukałam już chyba wszystkie posty i niestety nic nie znalazłam :prosi: Szukam i bardzo proszę o Waszą pomoc mianowicie poszukuję VLOGÓW o tematyce parentingowej, coś w stylu rodzinka.pl, znalazłam póki co MammyDoriske i Laurę Ogrodowczyk jednak wolalabym aby rodzinka była w pełnym składzie ;) czy możecie coś polecic? To samo dotyczy się vlogów o tematyce DIY-znacie jakieś super ciekawe i godne uwagi? Bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maniek rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miszmaszowa 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2017 o 15:13, Gość milostka napisał:

Hej wszystkim, przeszukałam już chyba wszystkie posty i niestety nic nie znalazłam :prosi: Szukam i bardzo proszę o Waszą pomoc mianowicie poszukuję VLOGÓW o tematyce parentingowej, coś w stylu rodzinka.pl, znalazłam póki co MammyDoriske i Laurę Ogrodowczyk jednak wolalabym aby rodzinka była w pełnym składzie 😉 czy możecie coś polecic? To samo dotyczy się vlogów o tematyce DIY-znacie jakieś super ciekawe i godne uwagi? Bardzo proszę 🙂

Boogiesilver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwaaa
Dnia 28.07.2017 o 15:13, Gość milostka napisał:

Hej wszystkim, przeszukałam już chyba wszystkie posty i niestety nic nie znalazłam :prosi: Szukam i bardzo proszę o Waszą pomoc mianowicie poszukuję VLOGÓW o tematyce parentingowej, coś w stylu rodzinka.pl, znalazłam póki co MammyDoriske i Laurę Ogrodowczyk jednak wolalabym aby rodzinka była w pełnym składzie 😉 czy możecie coś polecic? To samo dotyczy się vlogów o tematyce DIY-znacie jakieś super ciekawe i godne uwagi? Bardzo proszę 🙂

CO MASZ NA MYSLI W PELNYM SKLADZIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×