Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna Młoda123

W jakiej sukience do ślubu?

Polecane posty

Gość Panna Młoda123

Dziewczyny, pochwalcie się w czym idziecie albo chciałybyście pójść do ślubu? Jakieś inspiracje/trendy? Macie wymarzony model, który udało się kupić? Mam wrażenie, że w salonach jest ciągle to samo i nie wiem czy szyć na miarę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja idę w czarnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czarnej? To chyba nie ten kolor. Chyba że mówisz o ślubie cywilnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie czeka ślub za rok i też jestem na etapie rozglądania się za suknią ślubną. Ale z każdą kolejną obejrzaną stroną salonu w necie jestem coraz bardziej zalamana. Wszystko jest oklepane, nudne, za proste... Ja chcę suknię w typie księżniczki z bardzo szerokim dołem, koronkową górą wyglądającą jak tatuaż (no wiecie, taka że w strategicznych miejscach jest koronkowy wzór a reszta to niewidoczna siateczka), aha no i żeby dół też miał koronkowe elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SaineK dziś - tak, ten kolor. Ślub cywilny, bo innego mieć nie będę, a suknia jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę ślub za rok i ogólnie wszyscy z rodziny się pytają o sukienkę a mi jakoś się nie spieszy do salony odstrasza mnie przymierzanie sterty nie pasujących do mnie sukienek. Ślub biorę latem więc chciałabym aby dobrze się sprawdziła na upalny dzień i była lekka. Nie cierpię ciężkich sukienek. Niestety na Internecie jest pelno nudnych kreacji. Wszystkie szyte na ten sam wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie taka w stylu lat 50, coś mniej więcej jak tu: https://www.cuttingedgebrides.com/images/brighton-belle-by-true-bride-lottie-1950s-tea-length-short-vintage-wedding-dress-p164-826_medium.jpg Ale góra trochę inna ("łódka" bo mam wąskie ramiona), a na dole więcej objętości (ale to halka dodaje). Kupiłam przez net, krawcowa musiała tylko troszkę dopasować detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×