Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwertyuioppoiuytrewq

Poród w Nowym Sączu

Polecane posty

Witam Chciałam zapytać o opinie na temat porodówki i medikoru w Nowym Sączu. Czy jest gdzieś możliwość porodu w wodzie i czy to kosztuje? Czy za znieczulenie i poród się płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, rodziłam dwa razy w szpitalu w nowym Sączu. Nie ma mowy o ZZO, jest gaz rozweselający i teraz podobno Tens, jest możliwość porodu w wannie, chyba się nie płaci za to. Opieka jest dobra ale podejście do pacjentek było takie że lepiej nie komentować... Drugie dziecko rodziłam 3lata temu w marcu, podobno trochę się zmieniło ale ZZO nie ma nadal. W listopadzie rodzę trzecie dziecko i sama się zastanawiam nad medicorem. Kiedy masz termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie płaci się. W medicorze jest ZZO za darmo. Tylko trzeba mieć wyniki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszy poród wybrałabym medicor, ja rodzę trzecie raz dlatego wolę szpital bo już go znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzilam i tu i tu i uwazam ze to jest nie porownywalnie lepsza opieka w Medikorze.I to wcale nie chodzi o wystroj.Personel, podejscie zyczliwosc a przy tym bardzo kompetentni lekarze.Znieczulenie bez problemu, opieka super.ja bym sie w ogole nie zastanawiala...aha szpital mozna ogladac sa tam takie dni otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś ubezpieczona to nic. Wybieram szpital że względu na wyposażenie intensywnej terapii noworodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzialas intensywna w medicorze, tez slyszalam ze tam nie maja sprzetu ale bylam na tych dniach otwartych i ....bylam w szoku dzieci lezalo tam dosc duzo i naprawde chyba wszystko jest.Tym bylam najbardziej zaskoczona...ale same te osoby ktore oprowadzaly mowily ze wiedza ze tak sie mowi ze ...i dlatego mozna samemu ogladnac szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefonicznie pani z medicorze poinformowała mnie że w razie problemu z noworodkiem przewożą do szpitala:o ale to już było trochę temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze tak nie bedzie, nie przewoza w ogole do szpitala tak przynajmniej mowili...z reszta jak tak patrzec obiektywnie to chyba na odwrot powinno byc.a nie masz kogos znajomego kto rodzil albo idz ogladnac szpital to sie uspokoisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy oddział w szpitalu będzie chyba w przyszłym roku.bteraz to trochę PRL ale sprzęt mają dobry. O ZZO to prawda można pomarzyć:o gaz czy tens można o dupę rozbić. Ja też będę trzeci raz rodzić dlatego ile do szpitala, nie boję się porodu bo dwa mam tam za sobą. Nie lubię tłoku a w szpitalu to nie grozi:-) ale rzeczywiście gdybym rodziła pierwszy raz to wybrałabym medicor. Robię tak radzę, dostaniesz ZZO i nie zniechęcisz się do kolejnych porodów. Do jakiego gin. Chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzę do lekarza, który pracuje w miejskim szpitalu to czy mogę iść rodzić do medicoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to jest szpital, przyjmuja kazdego ja chodzilam do lekarza ktory tam nie pracuje i nikt tego nie komentowal i nie bylo z niczym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie badania trzeba mieć do przyjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medicor jest dobry ale pod warunkiem ze ciąża jest książkowa ,mnie zniechecilo to że jak coś jest nie tak to nie mają odpowiedniego sprzętu ,a każda sekunda się liczy a.nie można cZASU tracić na przewożenie ,dlatego w życiu bym się nie zdecydowałam na Nowy Sącz , ja 2dziecko drodze w Tuchowie , krynica jest jest fantastyczna ,ale dla.mnie za.daleko ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam zamiar rodzin w szpitalu na mlynskiej- to już 2 x za pierwszm razem tez bylam zadowolona. Polozne sa super mile , na oddziale poporodowym jest przeciętnie sa wredne baby ale ogolnie to lpiej niż jak rodziłam w "starym" medikorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wy przypadkiem nie mylicie ze starym medikorem, nowy to jest filia Ujastka i chyba tylko nazwa jest stara...lekarze w Medikorze sa bardzo kompetentni.ordynatorem jest lekarz z Ujastka wiec prosze Was jak ktos pisze ze stary sobie radzi a medikor nie to chyba nie ma pojecia jaka jest opieka w nowym medikorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jako pierwszy poród wybiore medicor. Ciąża jest książkowa, jestem w 6 miesiącu i wszystko jest w porządku. Wyniki badań są w normie za każdym razem, cukrzycy nie mam. Chodzę do ginekolog na nawojowskiej na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie też nie wiem, słyszałam że dobrze mieć badania układu krzepnięcia, elektrolitów i potas dla anestezjologa. Napewno trzeba mieć wyniki wymazu ale to chyba się robi w 8miesiącu. Grupa krwi. Czynnik rh to na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie medicoru jest napisane, że trzeba zabrać: dokument potwierdzający tożsamość: dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy (legitymacja szkolna – tylko w przypadku osób niepełnoletnich) oryginalny dokument z oznaczenia grupy krwi karta przebiegu ciąży OWA ważne 3 miesiące HBs ważne 3 miesiące aktualne badania (mocz, morfologia, cukier) ważne 7 dni wymaz z pochwy wykonany w 34-36 tygodnu ciąży na nosicielstwo Streptococcus agalactiae (GBs) oraz wszystkie badania i dokumenty z przebiegu ciąży zalecane wyniki badań HIV, HCV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja miałam OWA robione w 4 miesiącu chyba to bede musiała robić jeszcze raz? Lekarz będzie wiedział jakie badania potrzebuje do szpitala i da mi skierowanie czy mam sama o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uklad krzepniecia , jonogram oraz morfologia potrzebne gdy chcesz zzo, ale ja nie mialam zdazyli mi pobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×