Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sevmnz

nauka angielskiego biznesowego szkoła czy samodzielna nauka?

Polecane posty

To mój pierwszy post, mam nadzieję, że dobrze dodaję :) Otóż chcę zmienić pracę na lepszą. dlatego mam zamiar podszlifować angielski. Przeglądam na necie różne strony z angielskim i nasuwa mi się pytanie: lepsze efekty da szkoła językowa czy własna nauka? Jeśli własna, proszę o ciekawe linki. a jeśli szkoła to polecenie czegoś z Katowic. Rozważę każdą opcję. Aha, i co do szkoły, czy znacie metodę Callas? Widziałam, że to ma np. Elsinore, ale nie jestem pewna czy jest to faktycznie skuteczne Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek26
w takiej sytuacji polecam skorzystać ze stronki www.ellalanguage.com szybko podszkolisz język do nowej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak samodzielnie to tylko z www.ellalanguage.com/pl Właśnie wypuścili program biznesowy i jest naprawdę świetny Jeśli znasz angielski już na sensownym poziomie (B1/B2) to jak najbardziej można samemu przysiąść do biznesowego, nie ma sensu marnować pieniędzy na lektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem samodzielne lekcje nie będą aż tak skuteczne i nie przyniosą efektu jak nauka w dobrej szkole, zresztą jeżeli jesteś z Gdańska to sprawdź tutaj http://www.aj.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka_27
Myślę, że jednak szkoła językowa - lepiej wtedy z motywacją :) Ja się zapisałam na kurs w Berlitz, chodzę od początku września i naprawdę jestem miło zaskoczona, uczę się angielskiego specjalistycznego (branża hotelarska) i w porównaniu do kilku innych kursów, które miałam okazję odbyć we wcześniejszych latach pracy, to ten jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja polecam szkolenie w Fundacji Fortis w Katowicach na Kościuszki 205.  Ja polecam szkolenia z tego tematu “ język angielski biznesowy w trybie indywidualnym”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×