Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AleksanraGosza

Jestem w ciąży? Proszę o pomoc...

Polecane posty

Witam. Napiszę zwięźle szybko i na temat. Mam 14 lat i współżyłam, ze swoim chłopakiem już 3 razy. Te 2 razy były dawno, z 4 miesiące temu. Ale ostatni raz był jakoś 5 tygodni temu lub 4. Okres spóźnia mi się już tydzień. Miał założoną gumkę, nie pękła. I nie miał we mnie wytrysku. Ostatnio bardzo byłam zestresowana i wkurzałam się na ludzi (Nie chodzi o objawy. Czytałam, że przez stres i złość może się spóźniać dlatego to napisałam) Proszę o pomoc.. czy mogę być w ciąży..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test to się dowiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę robiła testu. To jest rzecz strasznie wstydliwa. proszę o odpowiedzi. Tak lub nie. Nie chcę takich odpowiedzi. Pozdrawiam. Chcę znać tylko prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ktokolwiek na forum ma to wiedzieć? To nie matma żeby obliczać prawdopodobieństwo!! Testu się wstydzisz a seksu nie? Skoro powiedziałaś A to powiedz teraz i B. Możliwość ciaży jest skoro współżyłaś a czy faktycznie w niej jesteś czy też nie to odpowie tylko test. Przyczyny spóźnienia mogą być różne ale jak jest u ciebie nikt nie wywróży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłas na lekcje biologii? Jakim cudem można zajść w ciążę gdy nie było wytrysku do środka,a w dodatku była dobrze założona prezerwatywa? Druga sprawa,że seksu w wieku 14lat sie wstydzisz uprawiać,ale zrobienie testu to już dla Ciebie powód do wstydu? Dowiedz sie najpierw więcej o antykoncepcji i samym seksie,bo rozkladanie nóg jak swedzi to nie wszystko. Okres ci sie pewnie spoznia,bo w tym wieku masz nieregularny. To nic nienormalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Musisz zrobić test.Współżycia w tym wieku się nie wstydziłaś (choć to czyn zabroniony-czy Twój chłopak o tym wie?)-a wstydzisz się nasiusiać na test?! Coś kręcisz, dziewczyno.Czy to aby nie prowokacja? Ogólnie przy współżyciu w całej prezerwatywie prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niewielkie.Posłuchaj.To działa tak.Najważniejszy w cyklu kobiety nie jest okres (choć go najbardziej widać) tylko OWULACJA, dni płodne.Miesiączka występuje zawsze 10-18 dni później.Ale owulacja może zostać zatrzymana, np.kiedy się bardzo czymś denerwujesz.Wtedy nie będzie miesiączki w terminie.Poza tym, u bardzo młodych kobiet, do 5 lat od rozpoczęcia miesiączkowania, cykle mogą być bardzo nieregularne, a owulacja, a więc i miesiączka, mogą występować nawet raz na 2-3 miesiące.Normalnie, u dorosłych kobiet, opóźnienie okresu powyżej 7 dni (takie poniżej są normalne!) może wskazywać na ciążę.Ale u Ciebie raczej nie.Zrób test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×