Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wymyślacie scenariusze przed snem?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam tak że doskonale pamiętam dzieciństwo, pamiętam jakby każdy dzień, trudno to opisać. Gdy z kimś rozmawiam to zawsze pamiętam kto co powiedział, wyraz twarzy tej osoby i gdy ta osoba po długim czasie opowiada mi ta samą historię ale szczegóły są się różnią to już wiem że nie warto jej ufać. Ludzie strasznie gubią się w swoich opowiadaniach, zapominają po kilku tygodniach co mówili, wiem kto jest plotkarzem, bajkopisarzem, donosicielem, kłamcą itd. Ciągle ktoś do mnie przychodzi na "plotki" a ja nigdy ich nie powtarzam, najdziwniejsze jest to że to wszystko pamiętam:-( autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed snem, pod prysznicem, przy gotowaniu... czyli zawsze jak mój mózg jest "wolny" :D Nie jestem jedynaczką, ani DDA, ani nie jestem nieśmiała, jestem w szczęśliwym związku i dzieciństwo też miałam szczęśliwe. Ot, bujna wyobraźnia od zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy bedac w zwiazku (chodzi mi o taki udany, stabilny zwiazek) fantazjujecie o milosci jak z serialu? :D w sensie jakies perypetie, klotnie, intrygi itd? macie poczucie winy wobec swojego faceta ze bohaterem takich fantazji jest ktos inny? ja zauwazylam ze w moich scenariuszach idealizuje sama siebie - nie jestem tak niesmiala, nie zapominam jezyka w gebie, jestem odwazna no i piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy o takich rzeczach nie myślałam. . ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy dda? Ja też tak fantazjuje czasem wymyślam takie scenariusze że się wzruszam ;-) a napiszcie jak wasze sny bo mi się śnią różne sny ale je pamiętam są bardzo realistycznie niekiedy czuję też zapachy to dopiero dziwne ;-) pozdrawiam wszystkich "wymyślaczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DDA - Dorosłe Dzieci Alkoholików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już myślałam ze muszę sie leczyć haha. Od nastolatki tak.mam. Wymyślam historie których nie powstydzil by sie Tarantino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam pare razy w tym temacie. Urodzilam dziecko kilka miesiecy temu, i jakos ( :D ), nie bylo czasu na projekcje, i nie umiem do tego wrocic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze wrocisz..teraz twoje mysli I czas pochlania dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tylko jak się kładę zaraz zasypiam, natomiast sny mam od dziecka wyjątkowo bujne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac wam sie nudzi skoro p*****ly wymyslacie , ja nie mam czasu , natomiast potrafie kontrolowac swoje sny , jestem swiadoma ze to sen i ze w snie moge wszystko dlatego nigdy nie miewam koszmarow , bo wiem ze to tylko sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tak miałam, przed rodzina, dziś mam wszystko czego pragnąłam, jestem szczęśliwa i już nie mam takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że tylko ja tak robię ;))) teraz rzadko mi się to zdarza ale jak byłam młodsza to owszem codziennie wymyślalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sny mam tak że czuję zapachy ból i inne takie prawdziwe uczucia. Nigdy nie mam koszmarów. A moje sny często się sprawdzają :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie tam

Tak i wymyślam sobie takie historie w których bohaterowie naprawdę istnieją i właśnie teraz się zastanawiam czy oni o tym wiedzą, ale raczej nic nie sugerują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho

autorko uratowałaś mi życie, bo ja choc mam juz 44 lata tez tak mam od lat nastoletnich, czasem myślałam że ze mną coś nie tak że jestem nienormalna ze głupieje, ale widzę ze sporo osób tak ma,

ja raczej miaąłm normalne dzieciństwo, jestem nieśmiałą ale nie jestem odlutkiem,

wymyślam róznie, czasem jedna historia i ten sam scenariusz ciągnie sie miesiącami, rzadko o sobie, a jak juz to w kontekscie jakiegos filmu jak obejrze i mi się spodoba, albo ksiązki,

dlaczego tak robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kch

Ja tak robię, ale u mnie jest to chyba związane z tym że jestem dda. W moich wyobrażeniach jestem inna niż naprawdę jestem-jestem taka, jaką chcialabym byc. Dla mnie to chyba oderwanie od prawdziwego życia, od kompleksów, problemów. Lubię te swoje marzenia. Ale wiem że czasem może to stać się problemem, czytałam na jakimś forum dda wpis chłopaka, który całymi dniami fantazjuje, leży w łóżku i żyje tym swoim wymyślonym życiem,jakby zrezygnował całkiem z tego prawdziwego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Od zawsze tak robie. W wolnych chwilach pisze coś do szuflady, a przed snem układam ciąg dalszy tej historii. Nie jestem ani dda, nie mam problemów emocjonalnych, wspomnienia z dzieciństwa odtwarzam z uśmiechem na twarzy i z chęcią przeżyłabym je jeszcze raz, jestem w szczęśliwym związku. Mam tak od dziecka. W dzieciństwie często układałam ciąg dalszy swojego ulubionego anime albo wyobrażałam sobie ze jestem jedna z bohaterek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

juz nie.Teraz przed snem mysle tylko o tym co jutro mnie czeka, co ugotowac na obiad itd. Jednym słowem nawet moje marzenia szlag trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×