Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ag_nie_sia

Wyposażenie siłowni i klubu fitness analizator składu ciała?

Polecane posty

Gość Ag_nie_sia

Cześć! Szukam informacji i może jest ktoś na forum kto miał kiedyś styczność z analizatorami składu ciała w siłowni/fitness clubie? Szukam informacji o urządzeniach, na co zwracać uwagę przy wyborze. Sprzęt ma na siebie oczywiście zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantka80
Hej :-) Kwestia wyboru dobrego sprzętu to podstawa, sprawdź sobie też jak jest z finansowaniem bo pewnie leasing jakiś bo te warte uwagi urządzenia swoje kosztują. Z marek sprzętów możesz sprawdzić np. inbody, bdb analizatory i pomiar robią rzeczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag_nie_sia
Przyznam że nie orientuję się specjalnie w temacie, widziałam kiedyś jak było wykonane takie badanie ale pod kątem zakupu sprzętu tego typu nie orientuję się zbytnio. Co znaczy że pomiar jest rzeczywisty? Albo inaczej – czy mógłby być nierzeczywisty ? :) w sumie sprzęt ten ma robić prawdziwy pomiar bo po to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantka80
I widzisz tu się pojawiają schody. Nie każdy wykona rzeczywisty pomiar. Miałam styczność też z analizatorami które uśredniały wyniki według podanych przed badaniem danych. Jak podasz swój nieprawidłowy wiek czy płeć to potem wpłynie to na podany wynik niż gdybyś podała prawdziwe dane – proste do sprawdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag_nie_sia
A jak jest z serwisem takiego urządzenia i zakupem w leasing, możesz podpowiedzieć jak u Ciebie cały proces wyglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantka80
My braliśmy analizator od krajowego dystrybutora medfitness i tutaj wszystko poszło sprawnie. Leasing był przez zewnętrzną firmę, do tego dystrybutor dostarczył sprzęt i przeszkolił od razu pracowników. Plus też taki że serwis szybko odpowiada jak trzeba było się skontaktować zdalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag_nie_sia
Piękne dzięki :) jestem trochę mądrzejsza w takim razie i wiem na co zwrócić uwagę. Spróbuję się zorientować jak wyszedłby leasing tego urządzenia i jak model by wystarczył do klubu. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slyther
Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na wyposażenie takiej siłowni będzie wzięcie leasingu maszyn, za niewielką opłatą możesz mieć sprzęt w całej siłowni. PKO Leasing oferuje mnóstwo różnych możliwości finansowania maszyn w firmie, warto sprawdzić ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na https://sklepsportowy.pl/, mają bardzo duży wybór wysokiej jakości sprzętu do ćwiczeń. Znalazłam u nich m.in. atlasy do ćwiczeń, bieżnie do biegania, orbitreki, wioślarze do ćwiczeń, stepery i wiele innych. Jeśli szukać wyposażenia, opłaca się kupować właśnie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolony z urządzeń które kupowałem na stronie http://k-sport.com.pl. Zwłaszcza wyciąg okazał się wyjątkowo prosty w montażu i ciężary chodzą po lince lekko bez jakiegoś zacinania się i szarpania. Wysoka jakość materiału, dobre dopasowane akcesoria, można u nich skompletować sobie większość sprzętu do siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoziRozi
Jeśli chodzi o siłownię to warto by wszystko było odpowiednio dobrane i był szeroki wybór. Dla mnie ideałem jest miejsce na którym byłem ostatnio - https://stacjanowagdynia.pl/cennik/fitness-gym . W zasadzie jest wszystko a dodatkowo można też popływać. I jak widać, ceny są całkiem przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×