Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonazona

Licz kęsy i chudnij!

Polecane posty

Gość szalonazona

Witajcie. Niedawno trafiłam na aplikację do liczenia spożytych kęsów. Fajna sprawa, bo nie musimy liczyć kalorii, tylko ilość gryzów w każdym posiłku. Muszę schudnąć jakieś 10kg, może w ten sposób mi się uda. Daję sobie czas do końca roku. Kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
hej szalonazona, dołączę do odchudzania. zaczynam za kilka dni. Ja powinnam zgubić min. 5 kg, ale 7 byłoby wskazane.Serio chcesz liczyć kęsy?czyli chodzi w tym o mż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonazona
No tak, chodzi o mż. Ale ja miszę mieć z góry określone warunki, bo później na zbyt wiele sobie pozwalam. A kalorii liczyć mi się po prostu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonazona
Aplikacja z której korzystam wyliczyła mi, że powinnam jeść 48 kęsów dziennie aby do końca roku zrzucić te 10kg. :-) To jedziemy z tym koksem. ;-) Oby się wreszcie udało, bo już nie mogę na siebie patrzeć. Dzisiaj poerwszy dzień i już sprawdzian dla mnie, bo idę na imprezkę urodzinową. Później zdam relację jak mi poszło. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111222221222
Gdzie znalazłaś tę aplikację bo ja nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22www3333
Wymyśli jakąś bzdurę ludzie się napalą a ona przestaje pisać - po co dziewczyno zakładasz temat jak nie raczysz nawet zajrzeć - żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
jestem po pierwszym dniu diety. Ale nie liczę kęsów. Chociaż 48 to nie tak mało. Szalona, będziesz tu jeszcze? jak ci idzie, ważyłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonazona
Hej. Byłam ostatnio na weselu, także nie liczyłam kęsów, ale w pozostałe dni szło dobrze. :-) Ważyłam się na początku i zamierzam kolejny raz zważyć się dopiero za miesiąc. Zobaczymy czy wytrwam. ;-) A aplikacje znalazłam w sklepie ios ale na androida jest podobna. Bite it lub 80 bites. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kęsów na ile sie liczy? Np wazę 58 a chce 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonazona
Ilość kęsów obliczyłam w aplikacji Bite it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałąm Foreversdlim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam. Po 3 miesiacach moja waga spadła o 14 kilogramów. Dla mnie to bardzo dużo. Mało tego wcześniej przez kilka lat nie mogłam tego się pozbyć a teraz.. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina890
ja czytałam o tym, że od tego się chudnie, i w ogóle ale żeby aż tak? ja mam iqacai na odchudzanie, ale może to gryzienie też dołożę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonazona
Witam się po długiej przerwie! W tamtym roku byłam na tej diecie tylko "chwilkę", ponieważ zaszłam w upragnioną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonazona
Tak się rozpisałam, a mi ucięło komentarz... Więc teraz, po porodzie mam więcej kg do zrzutu i znowu będę próbować z tą dietą. Daję sobie czas tak jak poprzednio do końca roku. Jeżeli nic nie drgnie, to spróbuję czegoś innego. Może być trudno, bo mam niedoczynność tarczycy, ale jakoś to będzie. Mój dzienny limit na dzień dzisiejszy to 40 kęsów. Mam nadzieję, że ktoś się do mnie dołączy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaPolka

Będę próbowała swoich sił z tą dietą. Zobaczymy co z tego będzie! 😜❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

 48 kęsów - to jakiś żart, a jak jesz łyżką stołową a nie małą łyżeczką, albo chochlą 😜 kęs kęsowi nie równy... i 48 ? na 4 posiłki - 12 kęsów na jeden posiłek? 😛 dla mnie to jakaś bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaPolka

Ja nie stosuję 48 tylko 70. A jeszcze tak żeby nie mieć w buzi ani za dużo ani za mało. Każdy wie jakie robi gryzy. A 12 na jeden posiłek to wcale nie tak mało. Policz ile robisz na śniadanie to się dziwisz, że wcale tego nie jest tak dużo jak się wydaje. U mnie na śniadanie dzisiaj kajzerka z tuńczykiem i wyszło 11 kęsów. 

Poza tym ta dieta jest w moim przypadku dość eksperymentalna, więc zobaczymy czy będą jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×