Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćxy

"Chłopaki do wzięcia "

Polecane posty

Gość gośćxy

Oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetni są.Najlepszy jest Jaruś z mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a grabarz? Super był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jest strasznie żal tych ludzi.Co to za życie oni mają.To są bardzo smutne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna prawda. Raczej mały odsetek ludzi z miasta to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mieszkam na wsi, ale w tym programie wieś jest tak ukazana jakby był on kręcony 100 lat temu, ale tych ludzi jest mi bardzo zal, są przedstawieni w taki smutny sposób, w każdym środowisku są ludzie biedni samotni nieszczęśliwi , ale ci ludzie sa pokazani w taki sposób karykaturalny, wiadomo ze sami wyrazili na to zgodę z myśla ze spotkają 2 połówkę i ten program ma temu służyc, czasem tylko ogladam bo po prostu ie mogę tak mi wtedy smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię tego programu (choć czasami oglądam) bo wydaje się, że telewizja żeruje na tych ludziach. Oni wykazują bardzo znaczy stopień społecznej nieporadności i w ten sposób praktycznie można ich nazwać ludźmi niepełnosprawnymi. Niepełnosprawnych nie powinno się wykorzystywać do takich programów i w zasadzie prawnie powinno to być zakazane. Cóż z tego, że niby są pełnoletni i mogą podpisywać różne zgody ale nie są to pewnie zgody całkiem świadome bo nie wiedzą na co się zgadzają. Jeśli już coś z takimi ludźmi robić to jakaś terapia psychologiczna czy społeczna, która zresztą powinna być wdrożona dużo wcześniej zanim oni stali się jeszcze dorośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z toba, ale było kilku panów nie pamiętam imion/ksyw którzy byli całkiem przystojni i zaradni , normalny zwykły samotny kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jest sobie wyobrazić, źe ludzie żyją w takich warunkach w dwudziestym pierwszym wieku.Ta ich nieporadność ,często naiwność jest strasznie przykra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było takich dwóch fajnych ,pracowitych braci, którzy budowali dom.Jeden z nich się ożenił.Oni dość zaradni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bandziorek :) mój faworyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogladam na polsacie, odc 93 teraz będzie, ale wiem ze są już kolejne, więc bohaterowie się zmieniaja pewnie. Też jestem trochę zniesmaczona, bo pokazany jest bardzo negatywny obraz wsi, patologia, ubóstwo... niemniej jest kilku normalnych chłopaków, właśnie bracia. Dziwi mnie dopuszczanie osób upośledzonych wyraźnie, nie wiem kto to weryfikuje... Ludzie piszą, że mają beke, ale mnie jakoś nie do śmiechu jak na to patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×