Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMarta

Wolontariat

Polecane posty

Gość gośćMarta

Dzień dobry, Chciałam poruszyć kwestię wolontariatu w odniesieniu do szukania pracy. Mianowicie, sama zostałam niejednokrotnie zapytana w trakcie rozmów kwalifikacyjnych o to, czy kiedykolwiek byłam wolontariuszem. Dało mi to nieco do myślenia, gdyż okazuje się, iż bezinteresowne pomaganie innym jest niewątpliwym plusem dla pracodawcy. Ze swojej strony chciałabym więc polecić Fundację Szlachetny Gest, gdzie takim wolontariuszem można zostać. Kiedy ja zaczęłam pomagać okazało się, że daje mi to naprawdę dużą satysfakcję. Jeśli zaś ktoś odczuwa chęć pomocy, a nie może sobie pozwolić na wolontariat - zawsze można wesprzeć fundację finansowo. :) http://szlachetnygest.pl/ Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Marta, Dzięki za informację, dzięki którym zainteresowałam się wolontariatem w Fundacji Szlachetny Gest. Odezwałam się do fundacji, gdzie przedstawiono mi wymogi zostania wolontariuszem oraz jego zadania. Bardzo mi się podoba podejście organizatorów. Fundacja potrzebuje nowych wolontariuszy, aby poszerzyć zasięg pomocy. Warto spróbować, bo to nic nie kosztuje, a można naprawdę pomóc potrzebującym podopiecznym. Natomiast co do kwestii tego, że wolontariat pomaga Nam zdobyć późniejszą pracę, myślę, że faktycznie tak jest. Do tej pory byłam wolontariuszką w schronisku dla zwierząt i niejednokrotnie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej pracodawca wyraźnie dawał mi do zrozumienia, że jest to mój dodatkowy atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×