Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy rezerwista moźe dostać awans na wyźszy stopień wojskowy

Polecane posty

Gość gość

Jesli zasadnicza służbę wojskową ukończył w stopniu szeregowego . W rezerwie ukończył szkołę średnią i 2 letnia szkołę policealna ( detektywistyczno - ochroniarska ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w czasie wojny jak wróg bedzie ostrzeliwał sztab jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewentualnie jak w dowództwie dojdzie do jakichś rekoczynów. takie rzeczy też sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zasadzie o ile będziesz zdolny utrzymać pozycje sam jako ostatni ocałały bądź wykonywać inne zadania bojowe to moze cie nawet mianują generałem.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także wszystko przed tobą potrzebne ci tylko troche szczęścia i celne oko artylerzystów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż prędzej zrobią z ciebie jakas samodzielną jednostke bojową będą do tego musieli wprowadzić jakieś nowe nazewnictwo. np jednoosobowa brygada desantowo szturmowa + szwadron śmigłowcowy np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziesz wtedy podlegał pod dowódzców dwóch rozdzajów sił zbrojnych plus paru innych sztabowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym sztabie jeszcze z 10 podooficerów także logistyką i strategią nie musisz se łamac głowy. wyprowiantowaniem też nie bo samemu to sie na trawie uchowasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche c***jowo beddzie z defiladami ale za to zaoszczędzi sie na mundurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedą cie w t elewizji na mapach pokazywali wskaźnikiem. tu jest nasza brygada która po desancie na tyły trzech dywizji pancernych zamyka pierścień okrążenia" a na koniec piertolna cie wskaźnikiem i powiedzą " w celu likwidacji ostatniego punktu zorganizowanego oporu wna tym odcinku frontu co zaowocuje przełamaniem ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brygade wspierają dumny tata żona kochanek żony i dzieci żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  weteran
Widzę ze tu piszą ludzie urodzeni w RP . w Ludowym Wojsku Polskim a takze w okresie międzywojennym absolwenci szkół średnich ukończywszy zasadnicza służbę wojskową lub przeszkolenie wojskowe w SOR lub w SPR. otrzymywali po ukończeniu stopień oficerski podporucznik . Najłatwiej jednak z awansem mieli pracownicy służby zdrowia i Kaplani . Pielegniarka rozpoczynajaca przeszkolenie wojskowe otrzymywała stopień młodszego chorążego z racji tego ze jest absolwentka szkoły policealnej ( 2 letniego studium medycznego ) obecnie pielęgniarki maja wyższe wykształcenie a wiec podporucznik . No i księża i lekarze takze sa oficerami w wojsku . śpiewak operowy Bernard Ładysz jest pułkownikiem . Wiec nie wiem skąd taki atak na autora . Pracowałem 20 lat we WKU i proszę mi wierzyć . Dzis jest bardzo trudno o awans wojskowy ale nie znaczy to ze się nie należy ludziom .którzy byli dyskryminowani ze względów politycznych i niejednokrotnie rasowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem takim żywym przykładem . Pi maturze powołali mnie do wojska . Na poczatku służby byłem szeregowym podchorążym . W dniu wyjścia do cywila zostałem mianowany na stopień podporucznika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem podporucznikiem rezerwy. Jednostka zmechanizowana . Rocznik 72/73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lotnik
Jestem rezerwista po odbyciu zasadniczej służby wojskowej od wyjścia do cywila co roku 15 sierpnia dostaje awans na wyższy stopień . W tym roku moze być gorzej . Ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widze problemu z awansem ,tym bardziej ze rezerwiscie nie trzeba płacić . Technik Ochrony Fizycznej Osób i Mienia to najwyższe kwalifikacje w tym najmłodszym zawodzie istniejącym dokładnie od 20 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to wiele wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×