Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupujecie swoim partnerom bądź partnerkom na urodziny?

Polecane posty

Gość gość

Podzielcie sie tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej partnerce na urodziny w tym roku kupiłem komplet sexi bielizny i to był strzał w 10, zawsze to coś innego niz zwykłe perfumy czy kosmetyki. zamawiałem na www.E-zmyslowabielizna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mężowi najczęściej coś z elektroniki, ostatnio były to słuchawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy albo bieliznę. Zawsze obowiązkowo bilet do teatru lub opery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegarki, Bo wiem ze lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganka_888
zazwyczaj jakis prezent od serca + coś z elektroniki :) w tym roku kupiłam mu świetne oldschoolowe radio w media expert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio w sferisie zamawiałam słuchawki dla męża na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ombre_Clothing
Jeśli szukacie prezentu dla swojego mężczyzny, to postawcie na coś praktycznego, coś co przyda mu się na co dzień :) Warto pomyśleć o jakimś nowym ubraniu - jakaś elegancka koszula na specjalne okazje, stylowa marynarka albo codzienny t-shirt z modnym nadrukiem zawsze są potrzebne :) I tu polecamy siebie - sklep internetowy Ombre - znajdziecie tu całe mnóstwo modnych ubrań w atrakcyjnych cenach :) Wpadnijcie, a na pewno znajdziecie coś dla siebie :) Tu jesteśmy: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałam problem z prezentem dla swoich bliskich. Zmieniło się to gdy odkryłam http://4gift.pl/. Teraz jak mam kupić prezent to od razu zaglądam do nich. Zawsze znajdę tam coś zaskakującego i niespodziewanego co sprawia że obdarowywani są mile zaskoczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaSzałas
Mój małż dostał ostatnio parę koszul wyjściowych tu brałam https://ekskluzywna.pl/koszule-meskie przy okazji kupiłam sobie trochę fajnej bielizny, był pretekst do zakupów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu mężowi kupiłam koszulkę woolmed. Pracuje często na polu więc koszulka chroni jego plecy przed zawianiem. Jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danny80
Ja na ostatnie urodziny od swojej kobiety dostałem buty z tego sklepu: https://obuwie.sklep.pl/ Może dość nietypowy prezent, zawsze chodziłem w adidasach, a tu taka zmiana - nie wiedziałem, że skórzane buty mogą być takie wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż w ogóle nie cieszy się z ubrań ani butów itp. praktyczne prezenty to nie prezenty wg niego :( jedynie elektronika, gry komputerowe i tego typu rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel1278
Ja kupiłem żonie robota kuchennego Magimix - twierdzi, że jest zachwycona :P ale zadowolony na pewno jestem ja, bo codziennie robi w nim coś pysznego dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magimix? to coś jak ten thermomix? Jeśli z tanich i około growych elektornicznych to brat dostał zwykłą podkładkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marcel1278 2017.09.27 Ja kupiłem żonie robota kuchennego Magimix - twierdzi, że jest zachwycona jezyk.gif ale zadowolony na pewno jestem ja, bo codziennie robi w nim coś pysznego dla mnie! x To nie jest prezent ani upominek. To sprzęt AGD to domu. Wysiliłbyś się trochę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Anna Monika
Na urodziny to się przede wszystkim powinno kupować coś spersonalizowanego a nie sprzęt do domu. To nie urodziny domu przecież :P Ja tam kupuję najbliższym to co ich interesuje, np. ostatnio kupiliśmy bratu kamerę w Komputroniku. Miałam ich aplikację Klient VIP dzięki czemu jeszcze złapaliśmy niezły rabacik! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiezdnaszarosc
moze jakis zegarek? to zawsze jest pożądany prezent ;) zerknij sobie na jakies volantisy, jordany kerry itp, moze cos ci sie rzuci w oczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Wydaje mi sie że dobrym prezentem i dla niej i dla niego jest zegarek. Zobaczcie tu http://protime24.pl/ Jest tu duży wybór zegarków dobrych znanych marek, damskich i męskich. Za całkiem nieduże pieniądze można zrobić elegancki prezent. Wiele zegarków jest w cenach promocyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×