Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ninka31

szkoła policealna Rzeszów

Polecane posty

Gość Ninka31

Czy ktoś mógłby mi polecić szkołę policealną w Rzeszowie? Chcę się zapisać na technika rachunkowości. Myślałam o Teb Edukacja, Żaku, Cosinusie, Archimedesie :) ale chciałabym poczytać opinie osób, które skończyły ten kierunek albo są w trakcie nauki w tych szkołach. A może ktoś wie coś o jeszcze innej placówce godnej polecenia. Pomóżcie :) bo rekrutacja zbliża się do końca. Tylko nie doradzajcie mi studiów, bo takie już skończyłam i robię coś zupełnie przeciwnego więc na tym etapie pozostaje mi tylko szkoła policealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam technik rachunkowości w Blue Education w Rzeszowie. Po zdaniu egzaminów odbywałam staż w biurze rachunkowym , po którym mnie przyjęli . Także warto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapsss
Z tego co kojarzę to Żak ma też swój odział w Rzeszowie. Ja chodze do tej szkoły w Rybniku na kierunek technik rachunkowości i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Kierunek jest bezpłatny i trwa dwa lata. Polecam żaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi_bora
Ja skończyłam rachunkowość w Cosinusie i ogólnie jestem zadowolona. Szkoła bezpłatna, dobrze zorganizowana i sporo wiedzy udało mi się z tej szkoły wynieść. Mogę polecić, ale wiadomo dla mnie szkoła była ok. a dla innych nie wiem. Trzeba się samemu przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skończyłem grafikę w Rzeszowie przy ul. Sobieskiego 2d/1 w żaku, jestem mega zadowolony, nauka trwała rok, system zaoczny, czy czegoś potrzeba więcej? praca w tygodniu szkoła w weekend idealne rozwiązanie. teraz pracuję . w agencji i jestem mega zadowolony. żak sie spisał. wiem ze maja ogromny wybór keirunków na pewno znajdziesz cos dla siebie. I wiem, że chyba maja rekrutacje do konca miesiąca,. Mam nadzieje, że ci pomogłem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem przed wyborem szkoły policealnej czy studiów, warto sobie poczytać o tym jakie zawody są na czasie. Zainteresowania i pasje to jedno, a trzeba z czegoś żyć. Tutaj http://www.podkarpackie-praca.pl/category/rzeszow/ macie opis rynku pracy w Rzeszowie i ciekawe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Blue Education. Ja jestem zadowolona z tej szkoły. Sama tu uczęszczam i bardzo mi się podoba. Zwłaszcza kontakt z nauczycielami. Idzie się z nimi dogadać a to duży plus dla mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×