Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co Wam się najbardziej podoba u żonatych facetów

Polecane posty

Gość gość
Jak zgadza się być materacem a potem nara to niech daje żonatemu. Takie bez honoru tez są potrzebne na świecie ale głupie tego nie rozumieją i dobrze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.42// tylko wtedy gdy facet też tego chce, jeśli facet nie chce się rozwieść to kochanka nic nie zrobi. Gdyby mnie na kolanach nawet moja była błagała i żyły sobie podcinala i się truła (co już robiła dlatego unikam idiotek) to się nie rozwiode. Umiem odróżnić idiotkę od normalnej chetnej kobiety choć o normalna kochankę trudno bo wokół same głupie. Dostałem nauczkę i siedzę na dopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej podoba się u żonatych dyskrecja. Też mam męża, dwójkę dzieci, mamy dom, firmę , kredyty, ale brakuje ognia w sypialni, zresztą wiem, że z każdym by tak było po czasie. Dlatego znajduję sobie co jakiś czas fajnego kochanka. Najlepiej starszego lekko i żonatego. Ja mam 34 lata. Raz miałam młodszego, 25 lat chłopak, chwalił się, co to nie on. Sprzęt owszem miał, co z tego jak w łóżku zwracał tylko uwagę na to, aby jemu było przyjemnie... Raz też miałam wolnego i jak mi się znudził i chciałam się rozstać, to zaczął mnie szantażować, że mężowi powie, zdjęcia mi porobił jak spałam nago, pieniędzy chciał, koszmar. A żonaci są dyskretni, też najczęściej chętni na szybki romans, a nie długą telenowelę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas, aby podzielić się moim świadectwem, jestem Nelson i cieszę się, że zeznawam tutaj, moja mama przedstawiła mi Babę Ogbogo, kiedy odkryła, że nie mogę zajść w ciążę po 3 latach małżeństwa. To spowodowało tyle kłopotów w moim małżeństwie i doprowadziło do rozwodu. powiedziała, że jest wysoce uduchowiony i może sprawić, że moja żona wróci do mnie z radością i będziemy mogli mieć razem dzieci. Na początku wątpiłem, dopóki się z nim nie skontaktowałem, a potem rzuciłem na mnie potężne zaklęcia i sprawiłem, że moja żona wróciła do mnie po zrobieniu tego, co potrzebne. A teraz jesteśmy szczęśliwi z cudownymi dziećmi. Od dnia, w którym Wielka BaBa Ogbogo pracowała dla mnie i rozwiązała moje problemy. Złożyłem mocną przysięgę, że tak długo, jak żyję, będę nadal świadczył o dobroci jego wielkich dzieł, a ci, którzy stoją w obliczu problemów w związkach i małżeństwie, powinni szybko się z nim skontaktować i zostać szczęśliwym świadkiem, takim jak ja. Podaję jego kontakt tutaj, E-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub kontaktuję się z nim przez jego numer WhatsApp. +2349020168697
Sprawił, że moja była żona wróciła do mnie z radością
Uzdrowił mnie z impotenta do prawdziwego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×