Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mundry

Szczerze...

Polecane posty

Gość Mundry

Szczerze, to nigdy nie widziałem jeszcze takiego hejtu, takiej nienawiści na forum, zwłaszcza w tym dziale... Obrażanie, bezsensowne wyzwiska, ''Faceci'' piszczący jak panienki w każdym temacie kobiety, która ma coś do zaoferowania, a że sami jesteście beznadziejni, to odstraszacie komentarzami typu ''Gej'', ''Provo'', ''Pedał w Akcji''... No ludzie...Piszecie głupoty w tematach, nie wiedząc na 100% czy to provo czy nie...Stulejarz czy prawdziwa kobieta szukająca wrażeń... Nie powiem, żeby na forum nie było gejów, prowokacji, ani bajdurzenia różnego rodzaju...Ale jak nie jesteście przekonani w 100%, to na cholerę że tak powiem wściubiacie nos...Chamstwo. Chamstwo i Bezczelność. Jeżeli już wiecie że to w 100% provo, to zachowajcie to dla siebie, bo facet i tak się na to rzuci. Ja sam wiem które tematy to provo, ale tam gdzie prowokacji nie ma to to napiszę. Po co robić przykrość naszym pięknym Polskim kobietom, pisząc, że są gejami xdd. To je wystraszy, może nie wrócą już więcej na ten forum. Trochę zrozumienia, nie wszystko to provo, nie wszyscy są gejami, i nie wszyscy muszą być chamami mającymi 14 lat...ale niektórzy nimi są. Taka moja refleksja. //Mundry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze gada! Polać mu! Przecz z gimbami na forum!!! Kobietki niech piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mundry jest wyjątkowo mundry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta prawdziwa
Też kiedyś chciałam tu popisać i ktoś zaczął pisać, że jestem gejem i wyciągam adresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgshgd
Mundru a dla Ciebie przyjemniej jest z reka czy w cipc*e? Pyta dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundry
O. Na górze typowe provo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbusy lubią oblegać to forum, pisząc takie komentarze. Olać, paniami się interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt braku moderacji i obowiązkowej rejestracji powiązanej z mailem. Takich miejsc jest w sieci wiele. Zawsze wybija z nich szambo... A szkoda,bo fajnie by było porozmawiać i podyskutować na tematy związane z erotyka i seksem. Poznać nowe, otwarte i interesujące osoby itd. Niestety prymitywizm intelektualny , chamstwo i pozorna anonimowość umożliwiająca wylewanie własnych frustracji życiowych odstrasza stąd fajne kobiety na poziomie. Bo kto chciał by się kapać w szambie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundry
Tutaj jest pełno takich. Trzeba próbować tych maili do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfgxgh
Tak jestem zalamna 20latka, pytam powaznie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundry
W cip*ce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×